Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináltok ha már nedves a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok ha már nedves a punci mire nyalásra kerül a sor?

Figyelt kérdés
Úgy jártam hogy már tiszta nedves volt, ilyen cucc volt rajta, és nem akartam megsérteni a lányt, kinyaltam, de nagyon rossz íze volt, majdnem hánytam.
2019. ápr. 9. 11:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
92%
Pl verd ki magadnak, ha egyedül vagy, senkinek nem ártasz vele, ha csak te élvezed... Párban viszont elég gáz, ha csak a te orgazmusod a lényeg...
2019. ápr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom elolvastad e figyelmesen mit írtam!?

Attól hogy nem orálozok még dugni dugok...

Ha attól sem élvez el a kedves akkor az legyen már az ő baja.

2019. ápr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom... Pont erről írtam, minimális nő létezik, akinek szimplán egy dugástól orgazmusa van. Nagyon kevés nő képes rá. Ha képben lennél ezzel, akkor az előző válaszoddal nem is égeted magad...
2019. ápr. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%

Égetem magam?

Szerinted érdekel ki mitől, mikor élvez el?


Egyébként te mi a fhaszért rugózol ezen a témán?

A kérdező kérdésére válaszoltam , erre te meg itt pattogsz ezen.

2019. ápr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy fertőzést nem csak kövér kaphat. Azért írtam hogy vékony volt, mert a kövér az fürdés után hamar összeizzadja magát, bepálik neki gyorsan, összeérnek a testrészei, nem tudnak úgy szellőzni, stb stb. Tehát ez fél órával előtte fürdött, és nem izzadta össze magát.
2019. ápr. 11. 11:18
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

"Szerinted érdekel ki mitől, mikor élvez el?"=> Ezek szerint te csak magadért szexelsz, a partner le van szarva.... Csodás lehet veled az ágyban.



Kérdező, neked meg annyi, hogy az izzadságnak nincs színe, és nem a hüvelyből jön, és ez is egyénfüggő, nem testalkat. De tegyük fel, a kövér jobban izzad, bepálik a combja... Igen, ahol a 2 COMB(!) összeér, meg a combhajlatnál. Nem a p¡nában...

2019. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%

Lehet kopni mint a fékbetét...


Amúgy meg rohadtúl nem érdekelnek a nők, nehogy azt gondold hogy én kezdeményezek és kihasználom őket, pont fordítva csak hát akkor meg ne csodálkozzanak ha csalódás éri őket, én ilyen vagyok.

2019. ápr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
93%
Hűha, azt a mindenit, akkor te egy igazi Don Juan vagy... 🥀💘 Roppant hiteles egy anonim oldalon magadról írt beszámoló... 👍Egyébként meg akkor írok ide, amikor akarok, nem te fogod megmondani 😏😆
2019. ápr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%

Te meg az a kifejezetten az a tenyérbe mászó lecsapni való nőszemély vagy!

Anonim oldal? Te nem ott írogatsz?

2019. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
93%
De, itt írogatok, ellenben kétlem, hogy bármelyik hozzászólásom tartalmazná, milyen sikereim vannak a férfiak körében, nem keresek önigazolást 🤪 (Lehet, mert nincs rá szükségem, hogy idegeneknek meséljem a valóság helyett azt, ami max a képzeletemben létezik 😏)
2019. ápr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!