Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináltok ha már nedves a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok ha már nedves a punci mire nyalásra kerül a sor?

Figyelt kérdés
Úgy jártam hogy már tiszta nedves volt, ilyen cucc volt rajta, és nem akartam megsérteni a lányt, kinyaltam, de nagyon rossz íze volt, majdnem hánytam.
2019. ápr. 9. 11:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
51%
Ez a puna neked gombaporit adott enni 😂😂😂
2019. ápr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Hát elsők voltunk egymásnak. Meg nem kövér csaj volt. De mondjuk attól még lehetett vakami baja. Mondjuk másik alkalommal meg nem volt olyan.
2019. ápr. 9. 15:22
 13/33 anonim ***** válasza:
60%
attól mert ha valaki molett nem büdös a puncija.. ez tévhit...
2019. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
93%
Mi jelentősége annak, hogy nem kövér? A hüvelygomba, meg egyéb fertőzések ku®vára nem testalkat szerint válogatnak....
2019. ápr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
78%

Gondolod, hogy csak kövérek kapnak el fertőzést?


Ember, neked még nem szabadna szexelned, mert éretlen vagy. Vigyázz nagyon, nehogy legyrn gyereked, mert az is ilyen lesz, mint te.


A lényeg: nem colt egészséges a lány, írtad, hogy valami fehéres is folyt neki. Na, az az egyik tünete a gombának bagy egyéb fertőzésnek, esetleg csak a saját flórája bomlott fel.

2019. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk kezdjük ott hogy mielőtt hasra vágtad hagytál e neki lehetőséget megtisztálkodni?

A friss izgalmi nedv (nálam legalábbis) teljesen színtelen szagtalan (illetve olyankor kissé édeskés illatú), kissé nyálkás, mint a csiga nedvve.

Viszont a mindennapos egészséges folyás megszáradva enyhén fehéres lehet, inkább savanykás ízű. Lehet azt nyaltad ki. Nem irigyellek. Mondd meg neki, mielőtt szexeltek vagy mielőtt nyalsz, hogy mossa meg. Nekem is volt már olyan hogy elküldtem a párom megmosakodni, mert intim borotválkozás után tiszta szőrös volt a farka, én meg nem vagyok hajlandó szőröket szopkodni be a számba.

23N

2019. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%

Elég undorító!


Én ezért csak a farkam dugom oda,végülis az való oda nem a száj!


F/43

2019. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%

16.

Látod? Te vagy a válasz arra miért szeretik egyes pasik a kopasz muffot!

2019. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
89%
"Én ezért csak a farkam dugom oda,végülis az való oda nem a száj!" => Vagyis amelyik nőnek nincs hüvelyi orgazmusa, az így járt, másmilyen se legyen neki?...
2019. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
30%

Így ahogy mondod!

Én meg undorodom az oráltól tehát hányjam össze mindég magam?

2019. ápr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!