Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nekem mindnek van farkam ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem mindnek van farkam ha úgysem használom?

Figyelt kérdés

Hiába vágyom a lányokra, szeretnék barátnőt, de annyira béna vagyok hogy nem tudok összehozni semmit.

Rossz hogy nem használom a farkam, pedig állandóan áll szegény. Sokszor úgy érzem hogy feleslegesen van farkam ha úgy sem használom és lehet nem is fogom soha használni rendszeresen :(

22f


2019. ápr. 8. 06:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Akkor használd egyedül! Hidd el, még párkapcsolatban élők is rendszeresen megteszik, ami teljesen normális és egészséges tevékenység.

De nagyobb esélyed lenne vkivel csinálni, ha nem hisztiznél itt nekünk, hanem helyette inkább összeszednéd magad, és inkább bátran a csajokra koncentrálnál.

2019. ápr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"De lányoknak nem szerez örömet :("


Miért, ha alapból nem lenne, vagy levágatnád, akkor kinek okozna örömet?


Így legalább neked örömet okoz, nem?


(Meg a piszoárnál is mennyivel könnyebb dolgod van, mint farok nélkül xD)

2019. ápr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Gyépésmérnök ***** válasza:
Fogd fel végre hogy csak a fsz van ingyen, a punci, így vagy úgy, de mindenképpen pénzbe kerül. Változtatni kell az életmódodon, leállni a fszverésről és kialakítani magadról egy olyan képet, amelyre ha a jelenlegi lány ismerőseid már nem is, de a következők biztosan ráharapnak. És ez az életmód egész biztosan nem mutat közös halmazt a "géjmer píszí" tulajdonosok körével.
2019. ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

OMFG azt hittem ilyen formák csak Redditen vannak xD

Na várjál...

REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

2019. ápr. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!