Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor is becsülitek a szüzessé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is becsülitek a szüzességet, ha nem elvi alapon van tartogatva?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen azokhoz szólok, akik becsülik. Mert vannak egy páran.

A helyzet az, hogy ismerem annyira magam, hogy tudjam, lelkileg nem viselném jól, ha egyszer meg lennék dugva, és kész, azt meg pláne nem, ha rendszeresen összejárnék valakivel anélkül, hogy szabad lenne megszeretnem. Ettől nem érzem magam értékesebbnek azoknál, akik nem vártak A Zigazira, szimplán alkati kérdésnek gondolom, hogy ki alkalmas komolyan nem venni az ilyesmit, és ki nem. Plusz bombanő sem vagyok, így nem jut minden ujjamra tíz jelentkező, akik közül kedvemre válogathatnék.

Azért írom ezt ki, mert úgy látom, hogy él a köztudatban az az illúzió, hogy a kizárólag párkapcsolatban való szexelés mögött minden esetben erkölcsi megfontolás és önmegtartóztatás áll, pedig az igazság gyakran nem ez.


2019. ápr. 7. 01:23
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Tehát akkor most nem akarsz szexelni vagy nincs aki szexeljen veled? :| Amúgy szerintem senki nem lesz lejjebb vagy feljebb való a szememben a szüzességtől, inkább csak az, aki azt hiszi, hogy egy szent, ha huszonévesen még szűz, vagy az, aki meg mindenkivel kuratja magát és azt hiszi ez menő, meg elismerésre méltó. Szerintem ne izgulj ezen a hülyeségen, majd eljön neked is a megfelelő ember kár ezen keseregni. :)
2019. ápr. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jól mondja az 1#. ebben pedig aztán semmi gázos nincs,a szex nem bűn
2019. ápr. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt becsülöm benne, ha van tartása a lánynak, nem divatból, mások nyomására veszti el, hanem amikor úgy érzi megvan az a valaki, akivel eljött az idő! Ez nem feltétlenül kell, hogy nagy szerelem legyen, de mindenképp tartós dolog, mert számomra az is érték, ha nem váltogatja a partnereit. Olyanba, hogy nem szeretheted meg, megint nem érdemes belemenni. Tehát az nem érték, ha azért nem tudja elveszteni valaki, mert nincs rá jelentkező, de egyébként lefeküdne, hogy ne legyen már szűz.
2019. ápr. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Bocs, de mi becsülni való van benne? Semmi. Előbb-utóbb úgyis elveszlik (többségében) ha meg nem, akkor csak nyűg.
2019. ápr. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
"Értelemszerűen azokhoz szólok, akik becsülik."
2019. ápr. 7. 02:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak elméletben: Én mindenképpen becsülöm, ha tetszik a lány és én veszem el neki az lenne a bónusz.
2019. ápr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Semmi bevsulendő nincs benne! De a nőknél nincs társadalmi elvárás sem! Vagyis mindenki akkor szexel elsőnek amikor szeretne ! De a férfiaknál ez mérce ! Minnél idősebb egy férfi szuzen annál valószínűbb hogy nincs vele rendben valami azaz nyomorék .
2019. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
A lányok szüzessége érték, amit meg kell becsülni.
2019. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!