Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ha a párotok megcsináltatná a melleitek, elfogadnátok ajándékként vagy sem?

Figyelt kérdés
Hogyan reagálnátok egy ilyen felvetésre? Pro és kontra érveket szívesen fogadok. Én megcsináltatnám a barátnőm melleit!

2019. ápr. 4. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem engedn
2019. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem
2019. ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És miért nem?
2019. ápr. 4. 19:39
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező te abba belegondoltál, hogy ez mennyire a földbe döngöli egy lány önbecsülését?! Ha nem tetszik a barátnőd melle úgy ahogy van, hagyd ott és keress olyan mellű nőt aki számodra megfelel Ő meg talál majd mást, aki elfogadja úgy ahogy van.


Ha nekem ilyet mondana egy pasi, egyből az jönne le, hogy nem vagyok neki jó úgy, ahogy vagyok, megváltozni viszont senki kedvéért sem fogok, úgyhogy azzal a lendülettel összeszedném a cuccait és kidobbám és keresnék olyat akinek megfelelek kis méretű mellekkel is.

2019. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hat gratulálok, jo nagy parasztot fogott ki a barátnőd!

Nem, nem fogadnam el mivel megvagyok elégedve a mellemmel de ha nem is lennek es meg akarnám csinaltatni magamnak fizetnem ki.

2019. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert megvagyok elégedve a melleimmel.
2019. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párom feldobná ezt az ötletet, nem szilikon mellekkel ajándékoznám meg magamat, hanem egy másik férfival. xD
2019. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem! Mert mű!
2019. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te amúgy szívesen elfogadnál egy, a barátnőd által finanszírozott pénisz nagyobbító műtétet ajándékba?
2019. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha én fontolgatnám, hogy meg akarom csináltatni, és felajánlja, hogy elvisz a legjobb orvoshoz, fizeti a műtétet és támogat benne, mert tudná, hogy ez életem egyik legnagyobb álma, ezzel nem lenne semmi gond.


Természetesen nálam ilyen helyzet nem áll fenn, - pontosabban az egyébként is F-es méretű melleim nagyobbítása biztosan nem.

Azt elviselném, ha kicsit feszesebbek lennének, és kapna egy kis támasztékot alulról, de semmiképp nem akarok pomelokat csinálni belőlük, és ez még bőven a jövő zenéje lesz.


Az viszont szerintem is undorító, ha egy pasi önkényesen eldönti, és kő keményen megszabja, hogy szerinte hogyan kéne kinéznie egy olyan nőnek, akinek egyébként az ég világon nem lenne semmi baja magával, ha nem vágná non stop hozzá, hogy megcsinálva jobban tetszene.

A párom azokkal a tulajdonságokkal szeressen, és azokat a dolgokat tartsa szexinek, amiket birtoklok, és ne akarja megváltoztatni se a külsőmet, se a gondolkodásmódomat vagy a világnézetemet, mert akkor nem is engem szeret, csak belőlem akarja “kifaragni” az elérhetetlen ideálját.

2019. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!