Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, mit gondoltok a prostitúc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit gondoltok a prostitúció ról, az erotikus jellegu szexmunkasokrol (pl tancoslanyok) -ról, illetve akik ezeket igénybeveszik?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 1. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincsen semmilyen negatív véleményem az ilyen emberekről. Én teljesen elfogadom mindkettő felt
2019. ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi különöset. Ha nekik így jó, nekem is.
2019. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rossz véleménnyel.. Nem tudhatom mi az oka h ezt csinálja.

Aki azért csinálja mert büdös neki a két kezi meló azt elítélem.. és nem sajnálom.


Amíg Szingli a pasi nincs gond

Ha párja van családja van és úgy hát az nem szép dolog.

Lehet azzal mentegetőzni, hogy hát nem kap meg otthon valamit.

Erre meg azt mondom Legyen Gerince és ha mindent megpróbált h jobb legyen akkor legyen annyi benne h elválik és nem sűlyed le az alhas férgekhez.

25N

2019. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel ki mit csinál, de az ilyen embereket elkerülöm.
2019. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem kedvelem a "szexipart". Nyilván nem a nőkkel van gondom személyszerint, akik belekerülnek.
2019. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!