Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet valami hátsó szándék ebben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami hátsó szándék ebben?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta, általános suli óta ismerek egy srácot. Mindig szolidabb, visszahúzódó fiú volt. 4 évig (középsuli alatt) nem dumáltunk, most nyáron írt rám újra. Eleinte tök értelmes dolgokról dumáltunk, filmekről, egyetemről stb. Egyszer felhozakodott a párkapcsolati témával és onnantól kezdve szexuális jellegű dolgokról dumált, hogy mi a kedvenc póza meg hogy neki mekkora. Azt állította hogy nem akar megdugni, csak érdekelte hogy én mit szeretek.Mindig dicsekszik nekem hogy ő most éppen edz és szokott magáról edzős fotókat küldeni. Kérdezte, hogy mekkorák a melleim, de nem válaszoltam rá. Aztán mindig siránkozott hogy nincs kivel csinálnia. Kérdezte hogy én edzem e valamire mondtam hogy fenékre és ezt írta: hmm😏, meg h ha kijövök strandra megnézi. Mindig terelően reagálok, de folyton a szexre tér vissza. Valamelyik nap mondta hogy szívesen összefutna velem, kérdeztem tőle hogy találkozni szeretne, mondta hogy nem, csak futni. Aztán egyszer viccelt én meg nevettem és azt írta: jó kis barátság lesz ebből.

Szerintetek mit szeretne tőlem ez a fiú, miért beszélhet nekem ilyesmiről?


18/L


2019. márc. 26. 08:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy egy férfi a péniszméretét miért egy hölggyel tárgyalja ki, miközben elvileg ő nem akar dugni.
2019. márc. 26. 08:38
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szexelni szeretne veled. Ezt nem olyan nehéz kitalálni.

Azért henceg neked h mekkora a pénisze, és h mennyit edz.


L

2019. márc. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt nem értem hogy mikor megkérdeztem hogy találkozni akar-e, akkor azt mondta, hogy neem, csak futni
2019. márc. 26. 09:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt én sem tudom de hogy szexet akar az tuti biztos.
2019. márc. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, szerintem átpörgette az ismerőseit, vagy szimplán csak emlékezett rád és gondolta bepróbálkozik. Egy kapcsolatot nem így kell felépíteni, én nem mernék nyitni felé. Szexelni szeretne, ennyi. Valószínűleg másoknak is írogat. Írtad hogy visszahúzódó volt, lehet nem volt még barátnője és most hogy eddz, megjött az önbizalma és szeretne valakivel lefeküdni. Én ennyit nézek ki belőle.
2019. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyből megmondta volna, hogy meg akar dugni valószínűleg elhajtottad volna.

Így meg már alig várod, hogy végre legyen valami.

Na ezért csinálta így ahogy. Mert nem a duma az ami számít.

2019. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fuu,de utálom az ilyet.Csak barátkozni akar aztán bedobja a szexes témát.Nem atlatszo az egész!!Pont egy régi férfi ismerosom vette fel velem a kapcsolatot facen először megkérdezte hogy hogy vannak a gyerekek,a férjem aztán pedig hogy nekem szoktak a számba élvezni?!😑Visszairtam egy hogy gondolta?!Ugyan úgy folytatta,tiltottam a ..csaba!!
2019. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!