Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19 évesen szűz vagyok, gáz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen szűz vagyok, gáz?

Figyelt kérdés
2019. márc. 25. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nincs veled gond.
2019. márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az? Te annak érzed? Ha igen változtass rajta, kezdj randizgatni, keress partnert.Ha nem akkor még várj. Más véleményét meg sz@rd már le! Sosem értettem az ilyen kérdéseket, hogy az emberek mért foglalkoznak azzal, hogy vadidegen emberek mit gondolnak a privát életükről
2019. márc. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok még annyit hozzáfűznék, hogy engem például tökre nem érdekel az vagy e vagy sem, ahogy valószínűleg a többi vaszoló többségét sem. ( kivéve, ha lány vagy, akkor félszáz kiéhezett, ajánlkozó privátot fogsz kapni) és a partneredet sem fogja. Legalábbis ha szeret. Ha meg valaki ezen fennakad, az nem is éri meg
2019. márc. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem nem
2019. márc. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. márc. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az nem gáz. De valószínűleg van egy gáz tulajdonságod, ami nagy szerepet tölt be a szüzességed tényében. Javíts ki, ha tévednék


29f

2019. márc. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan jó hogy mindig azzal van probléma aki idősebb korában is szűz még... én 20 vagyok, szűz és nincs velem semmi baj. Akartak megdugni, szóval ha akartam volna akkor már rég nem lennék az.
2019. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!