Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nekem akkor nincs előváladékom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem akkor nincs előváladékom?

Figyelt kérdés

Bármikor erekcióm van, teljesen száraz a péniszem, én még sosem vettem volna észre, hogy előváladékom lenne. A húgycsövem végén soha semmi átlátszó folyadék nem jelentkezik.

Lehet olyan, hogy közösülés közben mégis legyen előváladékom? Mert ugye akkor vagyok igazán beindulva szexuálisan. Amikor a barátnőmmel vagyok, és ő elégít ki, akkor sem tűnik úgy, hogy lenne, sokszor pedig rossz érzés is, hogy túl száraz a makkom.

Olvastam, hogy vannak férfiak, akiknek nincs előváladékuk, igaz, azok akiknek van, sokszor nem veszik észre, mert olyan kevés a mennyiség.



2019. márc. 24. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most mi erre a jó válasz? Mindkét lehetőséget leírtad: vagy nincs, vagy olyan kevés h nem veszed észre.
2019. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Másnak meg túl sok. Egyik sem betegség. Ez egy állapot.

Mirigyek termelik és lehet, hogy csak közvetlenül az ejakulációd előtt jelenik meg.

2019. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az ejakulációm előtt igen, megjelenik.

De csak pont előtte, és főleg akkor, ha már régóta nem élveztem el.

Addig a pillanatig viszont sehol semmi.

2019. márc. 24. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Megszakításos védekezéshez ez tök jó.
2019. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3asban leírtad jól. Az előbáladék elélvezés előtt nem sokkal jön. Csak mert áll nem lesz előváladékod, kivéve ha extrán fel vagy izgulva nem csak testileg, de fejben is.
2019. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, viszont azt olvastam mindenhol, hogy egy csomó embernél folyton termelődik, nem csak elélvezéskor.
2019. márc. 24. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!