Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magas lányok! Nektek elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas lányok! Nektek elég lenne egy 15 centis pénisz?

Figyelt kérdés

175 cm feletti lányokra gondolok!

Én 190 cm vagyok, de a péniszem nem olyan hosszú, 15 cm.

Elég lenne ez egy magasabb lánynak?


2019. márc. 21. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom de 183cm vagyok és összejöttem egy volt kosaras nálam magasabb nővel 15-16cm volt még akkor a méretem 22évesen és sehol sem éreztem a végét.Azóta sem találkoztam minden irányban olyan "nagy" nővel..
2019. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meg hogy itt szítsam a dolgokat konkrétan volt egy 150cm es kis törékeny munkatársnőm aki konkrétan megmondta hogy 190cm alatti fiúkkal nem kezd neki mindig csak olyan kell és egyet láttam tényleg milyen magas.
2019. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem függ össze a magasság, és a hüvely mérete, alacsony lánynak is lehet viszonylag hosszabb. de magasnak, is viszonylag rövidebb hüvelye.
2019. márc. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
177 cm magas vagyok, nekem pl. nem, hogy elég a 15 cm, de még hosszabb is az ideálisnál.
2019. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#2 végülis biztos praktikus ha állva is le tudod szopni a pasid :D
2019. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mostani páromnak se sokkal nagyobb (nem tudom pontosan hány centi) de bizonyos pózokban megesik hogy a méhszájamnak ütődik az meg borzalmas érzés szóval azért nem sírnám el magam 15 centi láttán :D
2019. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"alacsony lánynak is lehet viszonylag hosszabb" EZ IGAZ

De arányos testfelépitésből kiindulva kevésbé valószínű.


Egy magas pasi

2019. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó! A hüvely hossza nem arány kérdése, tehát teljesen független a magasságtól. Ugyanúgy, ahogy a mellméret, péniszméret, orr, fül, stb méretei.

A hüvely nyugalmi állapotban átlagosan 6 cm hosszú, és szexuális izgalom hatására nyúlik meg. Tehát az is kérdéses, hogy egy lánynak mennyire képes megnyúlni. A magasabb lányoknak nem feltétlenül rugalmasabb a hüvelye.

Ha a nemi szervek mérete arányos lenne a magassággal, a kérdező fel sem tette volna ezt a kérdést.

2019. márc. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én kb 175 mély vagyok, de rajtam is röhejesen néz ki a 15 cm, konkrétan volt, hogy kinevettek érte. Nem volt semmi ilyen tapasztalatod? 190 cm magas srácnak már minimum egy 18 cm-es farok "állna jól".
2019. márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom van e valamilyen felmérés a különböző nemi szervek méretével,kinézetével kapcsolatban,de azt én észrevettem,hogy van akinek kívülről is nagyobb a nemi szerve, a nyílás szélessége és hossza, az ajkak, csikló mérete, a szeméremdomb nagysága stb.

Ha belülről nem is hosszabb és szélesebb a hüvelye egy magasabb nőnek, de kívűlről szemmel láthatóan nagyobbnak tűnik. Gondolok itt ilyenekre mint amikor szétteszi a lábát akkor szélesebb, a nyílás jobban látszik.

2019. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!