Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, a csak szexre melyiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a csak szexre melyiket választanátok? Tökéletes test vagy tökéletes farok?

Figyelt kérdés

Röviden:

Egy kalandnál, ami teljes egészében csak szexről szólna, semmi beszélgetés, semmi kavarás, semmi későbbi találka, csakis kizárólag szex, akkor melyiket választanátok?


1: Egy szuper, macsó, jóképű, igazi modell álom pasit, akinek semmi extra nincs a gatyájában


2: Egy átlagos, sportos, rendes pasi, viszont olyan farka van, hogy a legtöbb ember megirigyelné



Hosszan:

Fitneszben minden alkalommal tucat pasi sétál el előttem meztelenül, általában nem nézelődök, de a héten kettő erősen feltűnt. Az egyik amikor bejött törölközővel nem tudtam nem megnézni, tényleg úgy nézett ki mint azok a modellek akikkel teli vannak az újságok, az arca, a csontozata, a teste, a megjelenése, úgy voltam, hogy WOW, ez a srác anélkül szedhet össze csajokat, hogy megszólal, olyan a kisugárzása, hogy minden ujjára tuti megkap valakit, igazi nyálcsorgató, még férfi szemmel is. Viszont amikor levette a törölközőt még csalódásnak fogtam fel, hogy mennyire semmilyen volt a farka (mármint olyan átlagos, kicsinek tűnő, bár nem mini, de ránézésre nem nő meg átlag felé és olyan semmilyen formája volt. Olyan MEH...)


Egy másik nap pedig azért akadt meg a szemem, mert egy idősebb, olyan 45 körüli csávó, átlagos, sportos (mert aktívan jár edzeni), de már látszik rajta a kor, kopaszodik, öregszik, van egy pici hasa, a feneke is fonnyadni látszott, de ahogy szemből láttam, olyan farka volt, hogy lehidaltam. Olyan formás volt, olyan szinte "tökéletes", hogy ilyet eddig csak műfarokban láttam. Olyan mintha róla mintázták volna a legtöbb szexjátékot. Hús farok volt, normális méretnél kicsit nagyobb, de akkora, hogy egy lánynak se okozna fájdalmat, de rendesen kitöltené. Ha ott helyben lett volna egy kívánságom, azt kívántam volna, hogy nekem is legyen ugyanilyen farkam.


Megkérdeztem a páromat, hogy ha abba a szituációban lennénk, hogy mondjuk az egyiket ki kellene választania hármasra, vagy egy kalandnak, egy szex klub menetre, ahol tényleg csak előtte áll 2 pasi azzal, hogy az egyiket elviheted egy körre dugni és semmi több, ő melyiket választaná. Persze a válasz, hogy meg kell ismernie a két pasit, de ha vaktában kellene, akkor nem tudna, mert erre nem lehet választ adni.


Lányok, ti tényleg nem tudnátok választani a két opció között, hogy szuperjó pasi átlagos farokkal, vagy átlagos pasi szuperjó farokkal, CSAKIS szexre, egy éjszakára?



2019. márc. 20. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A röviden részt olvastam csak el, ha külsőre nem jön be, akkor a többihez esélye sincs. Jó külső. Alap. Max, ha lekerül a ruha, ott hagyom. Nem kislány vagyok már. Mindkettő a fontos. Gondolom nem fognak fegyvert a fejemhez közben.
2019. márc. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak a rövidet olvastam el, de ez a 2 infó sztem kevés. Az álompasi átlagos mérettel, ha jól bánik vele, akkor tökéletes párosítás. Viszont ha nagyon pici, és nem is érzem, akkor hiába jó pasi. Az átlagos pasinak meg lehet akkóra farka, hogy be sem fér. Azzal sem tudok mit kezdeni. Viszont lehet, hogy mondjuk egy vastag 19-es, ami kellő izgatás után, és odafigyeléssel nagyon jó tud lenni.
2019. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább a 2.
2019. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Ez inkább a homo kategoriába kéne. Rendesen férfiakról fantáziálsz, az ugye megvan?
2019. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tehát a válaszok alapján a konklúzió: átlagos pasi nagy farokkal. Ha ronda pasit írtál volna akkor evidens, hogy nem, de átlagos még oké, az többet számít, mint a jó test plusz kicsi. Mert a testnek csak vizuális értéke van, a faroknak meg fizikai.
2019. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1.
2019. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egyéjszakás de akkor már, ha választani kell tökéletes test.
2019. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!