Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom azt kérte, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt kérte, hogy domináskodjak mert régóta kiszeretné próbálni az alárendeltséget. Ötletek?

Figyelt kérdés
Feltétlenül megbízunk egymásban, van bilincsünk is néha használjuk egy-egy együttléthez. Olyat csináltam már, hogy kibilincseltem és késleltettem az orgazmusát, azt imádta. Nyalni is szeret. Most egy kicsit kikellene bőviteni a repertoárom ehhez kellenének tippek :) köszi ha nem trollkodjátok szét:)
2019. márc. 19. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Bőrszerkó, csizma, fekete combfix az alap. Bilincseld ki, ülj a szájara. Utána oldozd el és parancsolj neki.


Így azért eleg nehéz tanácsot adni, kinek mi fér bele.

2019. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ulj az arcara. Mondd pl hogy amig te nem elveztel o sem fog... aztan ha mondjuk elmesz egyszer ketszer es varna h foglalkozz vele.. mondd hogy azt nem mondtad hanyszor elveznel;) masztizz elotte, az ujjaidat nyalattasd le vele, hadd vagyakozzon... de nem erhet hozzad nem erdemli meg:)

Vagy ha hazamesz o vegye le a cipod, csokolja meg a labad utana...

Stb csomo ilyesmi van, ezek sztem lajtosak:) anelkul h tobbet tudnek rola nem ajanlok hardkorabb dolgokat.

2019. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Talpnyalatás, lábimádat, enyhe rúgások - lehetőleg mezítláb, feladatok elláttatása vele, amihez domináns beszéd társul részedről.
2019. márc. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Faggasd ki mi izgatja külsőleg (pl. bőr ruhadarabok, latex, csizma, álarc) milyen helyzetet talál vonzónak (pl. tanárnő-diák, nevelőnő-rossz fiú, igazgatónő-beosztott, doktornő-beteg, rendőrnő-bűnöző) milyen fenyítés vagy alázás fér bele neki (szóbeli, csizmanyalás, fenekelés, viasz, vesszőzés, ostor, póráz, lánc, szájpecek, orgazmuskontroll, erényöv, kutyaként vagy meztelenül tartás, nyilvános alázás)
2019. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!