Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a véleményetek a kicsi, de izgatás hatására óriásira növő péniszről? Ámultok rajta, majd kíváncsivá tesz titeket, milyen lehet?

Figyelt kérdés

Az angolban van egy kifejezés erre, a grower not a shower, azaz szabadon fordítva nem mutogatásra van, hogy már petyhüdten is milyen szép nagy, hanem csak mereven mutatja meg igazi valóját. 7-7.5 cm, bár leírva soknak tűnhet, felülről és a tükörből nézve tényleg csak egy kis valami, viszont 15 cm-re nő meg, és a vastagsága is elképesztően kitágul. Ha meglátjátok kis állapotban, kíváncsivá tesz titeket, mekkorára nő, és lehidaltok, ha meglátjátok nagyságát és keménységét?

Egyébként tényleg van abban valami kényelmes, hogy használaton kívül icipici, és ha kell, akkor szép nagyra nő - ahogy kell.

28F


2019. márc. 15. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Tudod kérdező, a lányok, -szemben veled-, már szexeltek, így nem éri őket meglepetésként az, ami neked húha mekkora csoda.
2019. márc. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jah, és a 16 centi nem valami nagy :D
2019. márc. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Huuuuuha, 15 centire nő?? Komolyan? Az már valami... 😂😂😂 És lesz vagy 3.5 centi vastag, mi?

Amúgy nem izgat a mini petyhüdt pöts, és látni rajta, hogy mekkora lesz... :D Hogy te sem 28 vagy, az tuti...

2019. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Azért vicces, hogy minden másik threadben azt irkaljak, hogy semmi gond a 15-el, teljesen atlagos, de itt meg kirohognek miatta:DD
2019. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

A barátomé ilyen. 8 hónapja ámulok rajta. Imádom. Eleinte nem láttam petyhüdt állapotban, mert mire lekerült róla a gatya már állt neki :D aztán együtt fürödtünk és néztem, hogy most ez komoly? Az a nagy farok ilyen piciből lesz? :D addig ilyen típusú farokkal még nem volt dolgom.

De én imádom. Petyhüdten is és állva is. Barátom azt mondta, neki kb 15-16 cm, és az nekem bőségesen elég, szerencsére bennem nem lehet harangozni, a hüvelyem átlagos hosszúságú és szűk is ;) a vastagsága meg nem tudom pontosan mennyi, de neki eddig a legvastagabb. Kellett pár alkalom, míg hozzá tágultam.

És nem mellesleg: a barátomé a legszebb farok, amit eddig láttam :)

2019. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
A 15cm az átlagos méret, a 12cm meg mikro kategória. A nagy 17-18cm körül van, az óriási méret 20cm plusz
2019. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%

Hasznalaton kivul kicsi, de az nyugvo allapotban van, nem mikor akciora kesz. 15 cm mar nem kicsi. Ferjemnek 17 cm ha all, de szerintem a 15 cm sem kicsi, inkabb atlag. Hogy milyen nyugvo allapotban? Ha teged nem zavar, a lanynak sem gaz.

De ezen nem kell amulni. :) Izgalmi allapotban ertelemszeru, hogy nagyobb es vastagabb. :)

Nekem tetszik ferjem merete, es magaban a farka mikor all, de nem amulok rajta. ;)


33 N.

2019. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#4 nem a méretével van a baj, mert az átlagos. A baj az, ahogy előadja, hogy óóóriásira nő a farka...
2019. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!