Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van ezzel vagy csak én?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ezzel vagy csak én?

Figyelt kérdés
Engem izgat nagyon ha lekicsizik a farkamat őszintén,szidják,akár durván..stb (de csak akkor ha tényleg igy gondolja a lány) nem tudom ez mennyire normális dolog vagy hogy csak én vagyok ezzel így. Bár lányt soha nem találok aki ebben segítene mert vagy kiderül hogy igaziból fiú vagy nem akar beszélgetni erről pedig nem hinném hogy ez valami hú de beteges dolog lenne... Szóval lányok ha van aki szeretne ebben segíteni az kérem írjon nem vagyok perverz dög csak szeretném végre kiélni ezt a vágyamat is.:)

2016. dec. 7. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Jaaaj, hát én emlékszem rád! :)
2016. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A rosszlányok.hu-n keress jelentkezöt!
2016. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy már beszéltünk egymással kedves első de azóta nem találtam partnert aki segítene rajtam :/
2016. dec. 7. 14:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem beszéltünk, csak a kérdésre emlékszem. :) Sajnálom, hogy nem találtál azóta, de ne add fel! Biztos vagyok benne, hogyha még el is bújt, de létezik egy ilyen nő ;) Én szurkolok neked!
2016. dec. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rád írtam de nem válaszoltál nem baj. :) próbálom de más beszélgetési felületet nem találtam ahol valaki észre is venne..stb :/
2016. dec. 7. 15:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Szóval szereted, ha aláznak.
2016. dec. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de csak ha a nemi szervem.
2016. dec. 7. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem is ez a mániám, ráadásul én nagyon szégyellem is ezt.

vagyis van bennem egy ellentmondás, hogy szégyellem is, hogy kicsi a méretem és nem szeretném, ha a lányok annak tartanák, de közben meg izgalmat okoz, ha lekicsizik. én szeretnék ettől a fétistől megszabadulni.

26F

2016. dec. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!