Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám kompenzálni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kompenzálni az előző barátnőm miatt visszamaradt traumát?

Figyelt kérdés

Teljesen átlagos, talán kicsivel az alatti kinézetűnek tartom magam, azonban gyerekkoromtól sorozatosan belém nevelték, hogy nem vagyok elég jó, ennél fogva onbizalomhianyos szorongással telt a fél életem.

Ezért nehéz volt barátnőt szerezni, ám amikor végre sikerült, és eljutottunk odáig... Nos, hangosan felnevetett, amikor meglátta a szerszámot, és ez az amúgy sem egészséges onbecsulesemet vegleg lerombolta, pedig talán ebben is atlagos lehetek, 15-16 cm-rol van szó. Vagy ez olyan szanalmasan kevesnek szamit?

Azota eltelt néhány ev, számtalan lany szeretett volna velem lenni, viszont emiatt egyszeruen nem merek kapcsolatot kezdeni, mert felek, hogy ujfent kinevetnek, hogy ismet tul kevés leszek valakinek. Es nem biztos hogy megint kibirnam ezt a megalaztatast.

Hogyan lehetne egyaltalan eljutnom odaig, hogy képes legyek tullepni ezen es talan megprobalni? Probaljak ki prostit vagy menjek pszichologushoz? Szerintem mindketto csak hazudna a penzemert. Tanácstalan vagyok, mert ez így nem élet.



2019. márc. 15. 15:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti: a srácnak nem az a baja, hogy objektíve probléma lenne a szerszám méretével (ennél jóval kisebbel is lehet "akciózni"), hanem hogy megalázták az első alkalommal, és ez beléivódott.


Egy alkalommal lehet, hogy el kéne menned szexuálpszichológushoz. Amúgy meg a csaj bunkó volt, nem is értem, hogy hogy nem tűnt fel már hamarabb. Én olyan lánnyal, akiből kinézem, hogy ilyet csinál, el se jutok az ágyig. Neked egy megértő barátnőre van szükséged.

2019. márc. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez a tesztoszteronszintemtől függ. Amikor magas, van hogy naponta 2-3 is kevés, amikor meg nagyon alacsony, akkor egy hétig is elvagyok nélküle. 29F
2019. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hallod oreg, 15-6 cm a magyar atlag felett van, azt ugye tudod? Meg ha 3-4 centiset rohogott volna ki, azt megertenem, de ez abszurd. Ket dolog lehetseges:

1. nem a farkad miatt nevetett ki, hanem alapbol veled volt baja

2. kb lofarkakhoz van szokva, de ezt is nagyon eletszerutlennek latom.

Prostihoz ne menj emiatt, nem fog javitani a felelmeden, de egy pszichologus, szexualpszichologus lehet tudna segiteni. Szexelni meg csak akkor szexelj legkozelebb, amikor talalsz egy lanyt, akivel kolcsonosen szeretitek egymast, igy el tudod kerulni, hogy a farokmereted erdekelje. De egeszseges, ertelmes ember nem nevet ki 16 centit, ezt nem is tudom felfogni.

2019. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Előttem csak egy barátja volt állítása szerint, és azt mondta, hogy vele alig tudott szexelni, mert szinte azonnal elment, ahogy berakta. Gondolom az a srác lehetett durván átlag feletti, és azt gondolta normálisnak, vagy nem tudom. Köszönöm a tanácsokat, ha esetleg valakinek van még, azt szívesen várom, és amint lesz rá lehetőségem, felkeresek egy témában járatos pszichológust.
2019. márc. 17. 11:11
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez az allitas mar ott elbukott hogy nem lehet instant orgazmusa vaginalis uton a G pontjanak stimulalasa nelkul. Tehat ha csak berakta, nem lesz orgazmusa, ahhoz legalabb tolni kell percekig, meg ha lofarka van akkor is. :) hidd el, nagyon sok konyvet olvastam szexrol es anatomiarol, ha barmi kerdesed van, lehet tudok valaszolni.
2019. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!