Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám kompenzálni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kompenzálni az előző barátnőm miatt visszamaradt traumát?

Figyelt kérdés

Teljesen átlagos, talán kicsivel az alatti kinézetűnek tartom magam, azonban gyerekkoromtól sorozatosan belém nevelték, hogy nem vagyok elég jó, ennél fogva onbizalomhianyos szorongással telt a fél életem.

Ezért nehéz volt barátnőt szerezni, ám amikor végre sikerült, és eljutottunk odáig... Nos, hangosan felnevetett, amikor meglátta a szerszámot, és ez az amúgy sem egészséges onbecsulesemet vegleg lerombolta, pedig talán ebben is atlagos lehetek, 15-16 cm-rol van szó. Vagy ez olyan szanalmasan kevesnek szamit?

Azota eltelt néhány ev, számtalan lany szeretett volna velem lenni, viszont emiatt egyszeruen nem merek kapcsolatot kezdeni, mert felek, hogy ujfent kinevetnek, hogy ismet tul kevés leszek valakinek. Es nem biztos hogy megint kibirnam ezt a megalaztatast.

Hogyan lehetne egyaltalan eljutnom odaig, hogy képes legyek tullepni ezen es talan megprobalni? Probaljak ki prostit vagy menjek pszichologushoz? Szerintem mindketto csak hazudna a penzemert. Tanácstalan vagyok, mert ez így nem élet.



2019. márc. 15. 15:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Hány éves vagy?

Az a lány biztos hogy a barátnőd volt?

Egy normális lány nem a fiú farkával foglalkozik.

2019. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
talán furán hangozhat de sztem mielőtt eljutnátok az ágyhoz, cseréljetek képet ;) szerintem meg tudná dobni az önbizalmadat, ha a csaj megdícsérné a szerszámodot, mert mondjuk azt mondaná, hogy méretben neki tökéletes és amúgy szép farkad van. így mikor már eljuttok oda, nem fogsz parázni, azon, hogy mit fog szólni, hiszen már látta. ez olyan mintha nyílt lapokkal játszanátok, a csaj tudni fogja, hogy mire számítson, így nem fog meglepődni és esetlegesen kinevetni, de te is nyugodtabb leszel mert nem kell ettől félned, viszont ha neki ez kevés lenne (amit kétlek 15-16 centi teljesen normális méret) akkor már előre megmondja, hogy bocsi de nekem csak a félméteres négerpéló pálya..
2019. márc. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, ez körülbelül két éve volt. Utana probaltunk akciohni, de természetesen szinte azonnal lelankadt, plane hogy gyakorlatilag elovette kozben a telefonjat es elkezdett rajta filmet nezni, valoszinuleg mert ugy volt vele, hogy egyebkent sem erezne. Ekkor inkabb abbahagytam es hazajottem. Ez a harmadik talalkozasunk volt, kb fél ev beszelgetes utan, de en a baratnomnek ereztem. Mindigis rettegtem az interakcioktol, peldauk panikrohamot kaptam, ha telefonalnom kellett, de vele komplett ejszakakat is kepes voltam atbeszelgetni.
2019. márc. 15. 15:35
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 kepcserenel valamiert nincs bennem gatlas, igazából nem felek megosztani, es tobbszor is megtettem mar, tobbnyire pozitiv visszhangot kapva, van, aki azt mondta, hogy talan meg tul nagy is. De valamiert szemelyesen mar egyszeruen nem megy, de ha megis osszeszednem magam, felek, hogy a stressztol meg nem lenne erekciom. Esetleg ezen lehet gyogyszerrel segiteni?
2019. márc. 15. 15:37
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok. én is úgy értettem, hogy online cseréljetek képet, ne személyesen :D az erekciós problémára meg az alábbi javaslatom van:

- rendelj kamagrát / viagrát. én a kamagradeal.com-ot javaslom. jómagam nem vásároltam itt de elméletileg megbízható. az is jó ha 2 felest benyomsz mielőtt találkoznátok, vagy együtt pezsgőztök

- soha ne szervezz meg előre szexet.. mert akkor túl nagy lesz a nyomás rajtad. ne legyen az, hogy akkor találkozunk és dugunk oké? mindig legyen spontán. előtte filmezzetek, simogassátok egymást. nem szabad elsietni.

- csak szép fokozatosan. gyere össze egy csajjal. először csak ruhán kerezstül tapizzátok egymást. a következő alkalommal nyúlj be a nadrágjába. kezdjetek pettingelni. de a szexel várjatok 1-2 hónapot, amikor már leküzdtek a gátlásokat.

- mondd el neki, hogy ettől félsz. meséld el, hogy hogy jártál és kérd meg, hogy emiatt legyen veled megértőbb mert valószínűleg eleinte nem fog felállni. ha normális a csaj meg fogja érteni így te se fogsz ráparázni. ez az egész fejben dől el ;)

2019. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Van olyan is hogy az önbizalmad lerombolására törekszik valaki es az okoz neki örömet . Nöként is lehet ilyen pasit fogni hogy miutan levetközika nö , es szex lesz, utana a pasi nyomtalanul meglép

Ne még beszélj többet azzal a csajjal es ne feledd , gonoszság létezik

2019. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

3: köszönöm a tanácsokat, próbálkozom. Bár ilyen kinézet + önbizalom komboval nem könnyű találni valakit, nem szeretnék örökké egyedül lenni:)


4: nem hinném, hogy gonosz volt, illetve egész addig kedves és türelmes volt velem. Egyébként előtte többször is beszéltem neki arról, hogy emiatt is komplexusaim vannak es félek, hogy nem leszek neki elég jó, de azt mondta, neki ez nem számít. Ennek ellenére az eset utan szinte egyaltalan nem beszelt velem többé, azota már rég mással van.

2019. márc. 15. 16:05
 8/15 anonim ***** válasza:
"15-16 cm-ről van szó". lol :D Olyan sok értelmetlen ember van itt gyakorin, 15-16 a magyar átlag felett van, sőt, nagyon sok ország átlagát felülmúlja és azt mondod hogy emiatt vagy offon? Gondolkozz már, van akinek 8-10 centis a pénisze, ők mit mondjanak? Mit szeretnél? 25 centis rudat?
2019. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem tök mindegy mekkora, én csak azt szeretném, ha nem nevetnének ki többé szánakozó tekintettel, amikor meglátják, mert az szinte egyenértékű a kasztrálással, legalábbis én így éltem meg.
2019. márc. 15. 16:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Jézusom! :D
2019. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!