Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, milyen okból kerestek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen okból kerestek egy nőt hónapokkal később, akivel csak szex volt?

Figyelt kérdés
Ha egy nőt folyamatosan kerestek, akár visszautasítás után is, olyankor mit szeretnétek? Csak szexet, és épp nincs más, ezért próbálkoztok? Vagy esetleg többet éreztek és próbáljátok megszerezni a nőt?
2019. márc. 14. 18:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#10


Nincs “melyik tetszene” verzió. Csak érdekel, hogy egy férfi mit szeretne akkor, ha többszöri visszautasítás ellenére tovább próbálkozik (nem zaklatás szinten).


Ha valaki még válaszolna, és fontosak a körülmények: mindketten szinglik vagyunk, voltunk egymás lakásán többször, voltak közös kirándulásaink, ismerjük egymás családi hátterét, munkáját, környezetét. 1 éve ismerjük egymást. Voltak szexmentes találkozásaink is.

2019. márc. 14. 22:44
 12/15 Mickbro ***** válasza:
Lehet, h kialakult némi erzelmi kotodes.
2019. márc. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jó volt veled, szeretné folytatni, ezért próbálkozik. A férfiaknak is fontosak az érzelmek, nem lehet kimondani, hogy csak szexet akar. Megszerezni a nőt? Úgy érted, örökre? Az is lehet. Miért lett vége, miért utasítod vissza? Ha szóbaállsz vele, őt is megkérdezheted.
2019. márc. 15. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#13


Ő csak szexet akarna (véleményem szerint), én viszont az eleje óta odáig vagyok érte, és jobb lenne, ha több is lenne. Megmondtam hogy ezt így hagyjuk inkább, azóta folyamatosan keres, hiába utasítom vissza.

2019. márc. 15. 20:22
 15/15 anonim ***** válasza:

Akkor most megválaszoltad magadnak.

Ha tévedsz, akkor eltoltad magadtól a szerelmet. Ha nem, akkor sóvároghatsz tovább.

Na jó, nem leszek ilyen cinikus. Hogy a többi férfi miért keresné a nőt, azt nem tudom, de hiszen minden férfi (és nő) más. Adj neki esélyt, és ne játszmázz. Mondd meg neki, hogy neked nem elég az, ami azelőtt volt. Egy normális férfi megérti ezt, és miért ne lenne normális, ha addig vele voltál...

2019. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!