Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első cuckold élmény. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Welcome1976 kérdése:

Első cuckold élmény. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Cuckold témában érdeklödnek.42f vagyok párom 39l. Régóta szeretnének nyitni ebben a témában. A gond az, hogy én idegent szeretnék beveni, társkereső oldalról, stb. Párom pedig gyermekkori barátomat. Nem tudom első élménynek érdemes e kockáztatni. Például utána milyen érzés lenne barátom szemébe nézni. Ti mit javasoltok?

2019. márc. 14. 14:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Párom vizuális alkat. Kocsit is úgy kellett vennünk ha látja élőben és "beleazeret". Fotó kevés neki. Ezzel a dologgal is úgy van. Igazából nem egy nagy szám a barátom, csak párom őt ismeri. Gondolkoztam, hogy egy idegent beszervezek mintha ismerném és vele..
2019. márc. 14. 15:47
 12/17 anonim ***** válasza:

Hogy normális választ is kapj.

Mi már gyakoroljuk ezt rendesen, a párom a legjobb haveromat vállasztotta aminek én két okból is örülte. 1 nem idegen a pali kamaszkorunktól vagyunk barátok megbizok benne

2 kiderült hogy ő is bisex mint én 😆

És akkor mi van ha összejárnak? Az izgat igaz? Inkább vele járjon össze mint idegennel. Magdival abszolút megbízunk egymásban, mindent elmond ahogy én is neki. Sok sikert kívánok nektek

2019. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
Szeggyél gyógyszert erre a betegségre.
2019. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A 8. válaszolónak igaza van. Elég aberrált dolog ez.

Olvastam a goldengate.hu kommenteket, hogy volt, olyan hogy aztán a csaj külön félrek.rt a másik fazonnal, utána meg ott is hagyta a balekot.

Nem értem ezt az egészet. Volt egy ilyen kérdésem is ezzel kapcsolatban.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

2019. márc. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"

Párom vizuális alkat. Kocsit is úgy kellett vennünk ha látja élőben és "beleazeret". Fotó kevés neki."


Én voltam ilyen szituációban párral, nem kell kép alapján dönteni.

Ők megkérték, hogy találkozzunk egy szimpátia csekkolásra, beültük közösen egy kávézóba megittunk egy kávét, közben beszélgettnk, ismerkedtünk. Ti is tegyetek így, kép és méret alapján választatok 2-3 jelentkezőt, elhívjátok szimpátia csekkolásra, a többi már csak rajtatok múlik.


És inkább jobb egy idegen, mint a haverod.

2019. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Te vagy az Peti??
2019. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok és az első alkalomra a gyerekkori baráttal számomra nem lenne megfelelő. Ha a párod zavarban van az első alkalom miatt akkor mit szólnátok ahhoz ha először kettesben csinálnák és csak utána, miután kicsit összeszoktak csinálnák előtted is?
2019. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!