Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők ti élnétek cuckold...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ti élnétek cuckold kapcsolatban? Esetleg tartanátok szeretőt ha a párotok engedné?

Figyelt kérdés

2019. márc. 1. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Igen. De nem kell ehhez engedély

Nem vagyok szolga se gyerek h engedélyt kérjék

Ha valamit nem kapok meg akkor megszerzem ennyi..

2019. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Nem!

Engem ez nem izgat.

2019. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem vagyok nő, de a barátnőmmel nagyon fiatal korunk óta ilyen kapcsolatban éltünk 4 évig.
2019. márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak tudnám miért lett töröltetve a válaszom, amikor semmi rosszat nem írtam?! De akkor újra...

Én úgy gondolom, hogy olyan kapcsolatot kell keresni, amiben passzolnak a vágyaink, és mindent megkapunk. Ez nyílván nem megy gyorsan, nekem is volt jópár kapcsolatom, mire megtaláltam a jelenlegi páromat. Ha a párom engedné,akkor sem tartanék szeretőt, hiszen azért vagyok vele, mert szeretem, nagyon jó vele, passzolunk minden téren, és vele akarok szexelni, nem mással. Ha mással akarnék, akkor valamit nem kapnék meg szexuálisan, vagy egyéb téren, és ezt keresném másnál. Csak itt megint jön az, hogy akkor minek vagyok vele, ha mondjuk teljesen más igényeink lennének? Persze ehhez hozzátartozik az is, hogy én komoly kapcsolatot kerestem mindig, akivel közös jövőt tervezhetek. Aki pár havonta mással van, nem akar elköteleződni, nem akar családot idővel, az nem így fogja gondolni, mint én. Van, aki egyszerűen képtelen hűséges maradni, ennek az okait inkább hagyjuk.

A cuckold más téma, ott ez izgatja a párt, amolyan fétis. Ez meg az ő dolguk, ha ők így szeretik, csinálják. Nekem nem menne.

2019. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!