Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta beszélgetek egy férfivel, és látszik rajta hogy komoly kapcsolatot szeretne. Én viszont nem szeretnék, de szívesen lefeküdnék vele.

Egy picit “beteg” fantáziám van, és azokat is szívesen kipróbálnám vele, hogy a lehető legjobb élményben részesítsem, és kielégítsem a fétiseit.

Hosszútávon természetesen.

Ti hogy reagálnátok erre, ha közben komoly kapcsolatra vágytok?

Mondjam el neki a vágyaim, vagy inkább küldjem el, hogy keressen mást?



2019. márc. 9. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy sima fétisektől mentes "szerelmes" férfit se tudsz sokszor levakarni magadról!

De ha "perverz" is akkor meg végképp!

Gondolod hogy megnyalatod vele a mézesmadzagot majd ha meg már nincs rá szükséged,vagy más okból meg akarsz szabadulni tőle akkor gondolsz egyet és lapátra teszed?

Ne is álmodj erről!

Inkább bele se kezdj!

2019. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha le akarsz feküdni vele feküdj le vele. Ne agyalj azon ő mit akar.
2019. márc. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sehogy!

Azért a cipőd fel tudod venni egyedül?

2019. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Én bele mennék egy hasonló kapcsolatba,szerelem nélkül ,de hogy később mi lesz, azt nem tudom.
2019. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha engem másfél hónapig húznának, büntetőfeljelentést tennék csalásért. Viccen kívül. Erről ennyit.
2019. márc. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dugj vele ,aztàn lesz ami lesz!!
2019. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ennek is örülnék sőt tetszene a dolog de ez kinél hogy !!
2019. márc. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!