Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövér hölgyek sejtitek-e,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér hölgyek sejtitek-e, hogy sok férfi rajong értetek, tart benneteket vonzónak, szépnek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert mindenhol gúnyolják,cikizik a kövér nőket,s emiatt nulla az önbizalmuk. Pedig sokan vagyunk,akik imádjuk a hatalmas idomokat,az extrém túlsúlyos hölgyeket.

2019. márc. 8. 21:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Oké.

És most akkor?

2019. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Extrém módon elhízva ugyan sosem voltam (most már még annyira sem, mert elértem a BMI szerinti normál tartományt), de nem is éreztem, hogy túlzottan rajonganának értem, inkább a cseszegetés jött mindenhonnan.
2019. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam,tudom,hogy mennyi megaláztatás éri a kövér nőket.Igazából én az önbizalmukat szeretném növelni. Teljesen odavagyok a hatalmas méretekért,de nem csak én vagyok ezzel így.Számomra a nagyon kövér nők vonzóak,szexisek.
2019. márc. 8. 22:33
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy tudja egy nő, hogy vannak férfiak, akik nem a vékonyakat szeretik, mégis nehezen lehet elhinni egy túlsúlyoy vagy csak duci nőnek, hogy pont ő tetszik vkinek. Főleg, amikor mondjuk egy nagyon jóképű pasinak.
2019. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Pedig van ilyen.Én is sportos férfi vagyok,mégis a kövér nőket szeretem.
2019. márc. 8. 23:04
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
5. Akkor igazán önbizalomnövelő jelenség vagy. Főleg, ha ezt a izlésedett vállalod is. :-)
2019. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Miért ne vállalnám.Szégyellnem kellene,hogy a kövér nőket szeretem?Egyáltalán nem zavarnak a gúnyos megjegyzések az ízlésem miatt.
2019. márc. 8. 23:12
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. extrém nem vagyok, de nem hiszem el. Régóta nincs is senkim, hízás előtt volt. Most meg valaki flörtöl néha, de szerintem szórakozik csak, talán még nője is van.
2019. márc. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7. Egyáltalán nem kéne szégyelned! Csak biztosan furának gondolják.
2019. márc. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem
2019. márc. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!