Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, milyen érzést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, milyen érzést vált ki belőletek, ha a férfi, aki kezd sokat jelenteni nektek, arról tájékoztat e-mailben/Fb-on vagy itt gyakorin benneteket, hogy felállt neki rátok?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha kezdetek egymáshoz közel kerülni, leveleztetek szexről, volt képcsere is vagy személyes az ismeretség. Tehát nem csak úgy lerohan, hanem szóba került a vonzalom valamilyen módon.

2018. szept. 18. 01:45
 1/7 Eric Griffin ***** válasza:
Oda-vissza vannak nyílván tőle. Ez pont egy olyan dolog amiről nem beszélni kell, hanem csinálni. Amúgy meg mennyire nagy királyság már, írsz egy mail-t éjjel 2-kor ő megnézi másnap délután 5-kor. Micsoda varázs 😂
2018. szept. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Belőlem semmilyen érzést nem vált ki
2018. szept. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem sokat jelentene!!

😛😆

2018. szept. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez szerintem mindenkinek legyezgeti a hiúságát.
2018. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, a hiúságot persze legyezgeti. De annyira közönséges. Különösen akkor, ha az ember majdnem szerelmes. Nekem kiábrándító.
2018. szept. 21. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem izgatna a gondolat.
2018. szept. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Te még nagyon fiatalnak, és tapasztalatlannak tűnsz. A férfiak kommunikációja más mint a nőké, könnyebben tesznek szexuális utalásokat. Hidd el bóknak szánta, csak nem gondosan csomagolva közölte, hogy izgató vagy. Ezt a hozzád hasonló idealizált szerelmet kereső királylányok nem is értik, gusztustalannak tartják. Biztos készen állsz a felnőtt (mondom felnőtt!) párkapcsolatra?
2020. okt. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!