Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számotokra milyen egy igazán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra milyen egy igazán jó nő, akivel szexelnétek, akitől várnátok, hogy szórakoztasson benneteket?

Figyelt kérdés

Ha megnézitek ezt a filmet a 13.perctől a 17. percig!!, ebben van egy nagyon jó szőke nő. Egy ilyet szerinted megkapnátok, ha szegények vagytok? Többféle nő típus számomra is, aki tetszik. De ez már bőven üti azt a szintet, amire szükség lenne. Csak ezek általában velejéig romlottak, kerülik a szegényeket, a gazdagoknál akarnak tanyát ütni. Hosszú haj, szép arc, nőies nő. Jó lenne egyszer egy olyan , akitől kicsordulhatna a nyálunk is, ha rá nézünk. Csak ezek tartogatják magukat a milliomosoknak. Bezzeg a kommunizmusba ez nem így volt, mindenki egyenlő elvében nem számított a pénz, mert nem is volt, akinél számítson, hiszen nem volt.


[link]


2019. márc. 8. 18:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer udvarolt egy gazdag pasi kolis koromban. Jó képű is volt, a bnőim összejöttek volna vele. De en nem bírtam. Pedig tetszett, de inkább összejöttem egy ágrólszakadt rockersráccal. Ő illett hozzám. Sztem azért nem kellett a srác, mert teljesen más nevelést kapott, más körökben mozgott a pénzes család miatt...
2019. márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Bombanő.Már hiányoltunk
2019. márc. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ekkora hülyeségeket amit írsz. Rinyálás helyett kezdj el edzeni, normálisan öltözködni, és helyrerakni a világképedet. Nem hátrány ha nem vagy egy önsajnáltató pcs, és van valami életcélod, és teszel is érte, tudatos vagy. Majd ismerkedj nőkkel, nem lenézve őket, kedvesen, figyelmesen, mégis határozottan. Én a fent leírtakat alkalmazom középsuli eleje óta, 20 évesen 8 nővel voltam már (vannak benne alkalmik is, bevallom ilyenkor nem vagyok túl válogatós), és ha most nem lenne barátnőm, valószínűleg nem lenne nehéz dolgom találni valakit szexre. De tettem érte, legalább egy év munkája van benne viccen kívül. Addig egy vékony kis suhanc voltam, nem igazán érdekeltem a csajokat, de amint elkezdtem edzeni és látszott a változás... persze nem csak maga az edzés miatt, de ezzel párhuzamosan nőtt az önbizalmam is, stb. Egyébként ne csak fullos nőben gondolkozz, rengeteg csendes aranyos lány van, akik adott esetben sokkal vonzóbbak lehetnek, mint egy "topmodell", csak őket kevesen veszik észre. Szerencsémre, így kisebb a konkurencia. ;)

Ui.: Bár nincsenek anyagai problémáink, nem származok túl gazdag családból.

Ui2.: Magyarországon sosem volt kommunizmus, szocializmus volt. A teljes vagyoni egyenlőség akkor sem valósult meg.

2019. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Mi lenne ha olyan helyekre irogatnál, ahol van értelme a szavadnak? Volt kommunista időszak, ami kommunizmusnak mopndható és nem szocializmusnak. De ezen ne vitatkozzunk jaj lett volna neked ha abba születsz. Ott ilyen elkényesztetett emberek labdába sem rugtak.
2019. márc. 8. 21:10
 25/26 anonim ***** válasza:
#24: Megfogtad a válaszom lényegét. Ne csodálkozz, ha nem kellesz senkinek.
2019. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Ez mellébeszélés. Nem megoldás.
2019. márc. 10. 15:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!