Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számotokra milyen egy igazán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra milyen egy igazán jó nő, akivel szexelnétek, akitől várnátok, hogy szórakoztasson benneteket?

Figyelt kérdés

Ha megnézitek ezt a filmet a 13.perctől a 17. percig!!, ebben van egy nagyon jó szőke nő. Egy ilyet szerinted megkapnátok, ha szegények vagytok? Többféle nő típus számomra is, aki tetszik. De ez már bőven üti azt a szintet, amire szükség lenne. Csak ezek általában velejéig romlottak, kerülik a szegényeket, a gazdagoknál akarnak tanyát ütni. Hosszú haj, szép arc, nőies nő. Jó lenne egyszer egy olyan , akitől kicsordulhatna a nyálunk is, ha rá nézünk. Csak ezek tartogatják magukat a milliomosoknak. Bezzeg a kommunizmusba ez nem így volt, mindenki egyenlő elvében nem számított a pénz, mert nem is volt, akinél számítson, hiszen nem volt.


[link]


2019. márc. 8. 18:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos számomra, hogy megértsd, hogy nem a kevés pénzed miatt fogsz egyedül meghalni.....
2019. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Dumálhatsz hülyeségeket. De bizonyíték nélkül, még áskálódónak is kevés vagy. Rengeteg férfia van ilyen nő nélkül, csak sokan nem vállalják fel a véleményüket. nekik is ezt mondanád. Nevetségesek a kifogásaid. Szerintem te egy irígy vagy a videóban lévőre. Ez az igazság!
2019. márc. 8. 18:44
 3/26 anonim válasza:
100%
Nyilván sokan irigykednek a videóban lévőkre, mások azonban tesznek is valamit azért, hogy olyan nőket dugjanak, te meg csak sajnáltatod magad.
2019. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Most itt vezeted le a duhodet,mert nem szerencsetlen van not talalni?:D
2019. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Te egy 13éves kis p.csike lehetsz

Ha ez neked jó nő akkor asd el magad :)

Ettol csak jobb noim voltak kepzeld es nem a milliomosra mentek

Gondolom te olyna k...szott ronda lehetsz hogy szamodra mar ez a szoke kis csaj is Adonisz:D

2019. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Szájkarate estére? Gratulálok. Bizonyítani tudod?
2019. márc. 8. 19:11
 7/26 anonim ***** válasza:
Szőke, alacsony, vékony, és velem együtt énekelné a "Diego Torres, Carlos Vives - Un Poquito "-t amúgz meg értem a bánatod de hidd el ha gaydag lennél akkor meg más gondjaid lennének..
2019. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Hú de kemény vagy kérdező...
2019. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Tudom bizonyitani csak nem neked ;) ki mit bizonyitson neked? Inkabb eredj az edzoterembe es szedd ossze magad mert igy senkinek sem kellesz
2019. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Tényleg nem amiatt maradsz egyedül, amiért nincs elég pénzed. Nem minden lánynak az kell, csak látsz egy pár gold digger videót vagy valamilyen filmet, aztán már mennek is a pletykák, és az egész világ azt hiszi, hogy minden nőnek a pénz kell.

Fölöslegesen támadtad le az előzőt, hiszen igaza van.

Természetesen számít a külső is, de a legfontosabb a magabiztossag és hogy mellette mégse legyél bunkó. Legyen egy határozott onképed, de mégis legyen benned elegendő szerénység. Azaz legyél tisztába a jó tulajdonsagaiddal, de a rosszakkal is.


Most mindhatod, hogy nincs igazam, de tapasztaltam. Amikor középiskola elején jártam, nagyon csöndes gyerek voltam. Viszont gazdag. Levises, Hilfigeres cuccok ba jártam, a cipőm is mindig márkás volt. Viszont sose jött oda hozzám lány. Meg akkor se, amikor látták hogy apám Mustánggal hoz a suliba.

Mostar levelezore járok, mellette dolgozók, bár nem vagyok szegeny, nem vagyok hűde gazdag sem. Mégis, megvan már az önbizalmam, nem vagyok bunkó a lányokkal, és mégis, van egy csodás barátnőm.


Persze nem tudhatom, hogy az olyan nőknek mi kell, ami a videóban volt. Bevallom, nekem nem igazán jön be.


Kommunista korszakban jobb volt, mikor mindenki szegény volt? Hát tényleg marha jó volt a sok munkatábor, az öldöklés, stb:.

Ahelyett, hogy inkább te irigykedsz a penzesekre, csinálj valami jobb üzletet, vagy menj tőzsdézni, mittudomen.

2019. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!