Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legdurvább szex amit valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legdurvább szex amit valaha átéltél vagy átszeretnél élni?

Figyelt kérdés

Kinek mi volt vagy mi lenne a legextrémebb dolog?

Sok mindenről olvastam itt az oldalon, van kinek már az anális szex is túl dúrva,van akinek a pisi-kaki is kevés. Kíváncsi vagyok kinek mi a maximum


2019. márc. 7. 13:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal lánnyal aki a határait keresi egy óriásit szexelni !
2019. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%
Ami eddig volt és nagyon élveztem az az volt mikor a pasi hátrabilincselte a kezem és úgy szopatott, szex közben folytogatott, pofozgatott, leköpött.
2019. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kb 6 órán keresztül egy alacsony székhez voltam kötözve. Párom pedig amikor kedve volt megdugta a szám és a számba v arcomra élvezett. Volt hogy 1,5 óráig rám sem nézett a következő órában meg 2x is. 6 óra alatt nagyon elzsibadtam és kényelmetlen

volt. 6x élvezett el az arcomon mellemen mindenhol a megszáradt spermája volt. Húzta a bőrömet de tetszett :P

2019. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Első barátnőmmel. Nagyon kihozta belőlem a ribit. Volt oda-vissza popó nyalás/ujjazás, fojtogatás, ki is kötöztem. A végén ahogy lovagolt fojtogatott, majd kérte hogy élvezzek a lábfejére/lábujjaira és nyaljam le. Ezután hosszú csókcsata következett.
2019. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
36%

Durva, vad, hajtépős kefélés közben véletlenül kicsúsztam belőle, de análba sikerült visszadugnom, erősen, nagy lendülettel. Homorított egy nagyot, és felkiáltott: Ne állj meg, toljad!" Iszonyatos nagyot élvezett.

Aztán ez -khm- "véletlenül" többször is előfordult, már tudatosan...

2019. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!