Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megváltozik ez valaha (szex)?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozik ez valaha (szex)?

Figyelt kérdés

Ismerkedek elég régóta egy férfivel, igazából előbb lett nagyon bizalmas barátom, mint hogy bejött volna. Talán kezdek beleszeretni, nem tudom. Sokadik randi tali stb után kezdtünk el szexuálisan is közeledni, először csak simogatás volt, mostanra már orál is. Fantasztikusan csinálja, azzal nincsen baj, de én valahogy úgy érzem, hogy nagyon nem jön be "odalent". Mármint így kb has vonalától lefelé de ebben nyilván az intim tájék is benne van. Sokkal vékonyabb a srác mint az eddigi pasijaim, talán ezért tűnik olyan kis szerencsétlennek, nem tudom, de magamat is megleptem, mennyire erőltetni kell hogy jó képet vágjak hozzá. Pedig érzelmileg minden oké, értelmes, jókat beszélgetünk, szóval amúgy minden ok, de valahogy egyáltalán nem indít be.

Fog ez valaha változni, vagy így jártam?



2018. júl. 26. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha már kedveled, sőt kezdesz beleszeretni, de a külseje még mindig nem jön be, akkor kétlem, hogy ez később megváltozna csak úgy.
2018. júl. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Ami nem megy, nem kell erőltetni. Hiába van meg a lelki harmónia, ha az "állati" ösztönök nem jönnek elő.
2018. júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ugye azért vannak olyan nők, akikre nem mondhatjuk azt, hogy "nem a méret számít" nekik... A másikkal meg az lesz a baj, hogy borzalmasan csinálja az orált... De amúgy tökéletes vagy, alkatra, cicire puncira, lábra, fenékre???
2018. júl. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű hogy ez változni fog. Majd jönnek akik azt mondjak h ülj le vele es beszéljétek meg. De ezen nincs mit megbeszélni, a szexuális vonzalom nem befolyásolható észérvekkel: vagy jon vagy nem. Kész.


A vekonysag mire vonatkozik? A testére vagy a farkara?

2018. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hajaj félre lettem értve elég alaposan. Vékony az alkata, világ életemben mackós pasijaim voltak, ő meg nem az. Egyébként kifejezetten nagy farka van, nem mintha ez bármit számítana. Amikor pl megcsókol, azt imádom, onnan már vadultunk tovább, de csak úgy pl hogy "na most jól leszopom", már vannak gondolok. Nem feltétlenül gondolnám hogy ez az a bizonyos "kémia hiánya", de valami nem oké az fix :(
2018. júl. 26. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kétféle módon lehet "még" megpróbálni javítani a helyzeten, bár ezek már olyan "művi" bavatkozások :

1. Nem találkoztok két hétig :-), őrülten fog már hiányozni és akkor legyetek együtt.

2. Csinálj atomsötétet ahol vagytok és úgy fussatok neki az egésznek. Én ezt sokszor csináltam, amikor kicsit "hátrányosabb" külsejű volt a lány, akivel voltam :-) Az együttlét hangulata, az érzések, a kéjes őrület (mármint ha ez megjön magától) változtat ezen hidd el.


Ha ezek sem segítettek, akkor sajnos kuka az egész.

2018. júl. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!