Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nap kétszer is szexelün...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nap kétszer is szexelünk egymás után, a barátom a másodiknál "nem érez semmit. " Miért?

Figyelt kérdés

A második közben mindig megáll ás kérlel, hogy csináljuk gumi nélkül, mert elmondása szerint "nem érez semmit."

Nem igazán értem, hogy miért, ugyanis elég nagy a mérete, én pedig elég szűk vagyok, általában fáj is és az elején vagy pózváltásnál is nehezen szokott bemenni, szóval tág biztosan nem vagyok én sem. Mi lehet ennek az oka? Miért csak a másodiknál van ez mindig?

Én nem szeretném még gumi nélkül csinálni, mert nagyon friss a kapcsolat. Majd a későbbiekben váltanék csak tablettára.



2019. márc. 6. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Túl nedves leszel, és/vagy ki is tágulsz
2019. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A túl nedves az túlzás, bár tény, hogy nedvesebb. De én így is teljesen érzem, sőt néha még olyankor is fáj, olyan vastag.

És ha tényleg én vagyok túl nedves, akkor gumi nélkül miért lenne jobb?

2019. márc. 6. 15:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyből jön a 2. menet, olyankor még érzéketlenebb a makk, ezért lehet. Férfiak közül nem is mindenki tud "egyből" szexelni orgazmus után, mert vagy nem áll fel rendesen, vagy ez van, hogy érzéketlenebb.
2019. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Hidd el könnyen túl lehet nedvesedni.

Ha nincs gumi akkor a puncidat közvetlenül érzi, nincs ami tompítsa a dolgokat. Gyorsabban el fog élvezni, és te is többet érzel belőle

2019. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hű, ezt nem is tudtam eddig, köszi második. :)
2019. márc. 6. 15:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :)
2019. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Túl nedves szerintem nem vagyok, másokkal sokkal nedvesebb szoktam lenni. Vele valamiért annyira nem.

De mindegy, akkor ezentúl egyszer csináljuk egy nap és akkor ez megoldódik. :D

2019. márc. 6. 15:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet többször is, max ne egymás után. Ha eltelik pl. 1-2 óra, általában máris érzékenyebb a szerszám.
2019. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon kellemetlen, ha egyből második menetet kell lenyomni, egyrészt alig áll, másrészt kimondottan rossz érzés a farkamnak. Minimum 2 óra szünet kell :/
2019. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!