Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nőnek lehet kielégítő a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek lehet kielégítő a szex orgazmus nélkül?

Figyelt kérdés

Van, hogy nem sikerül a páromat eljuttatni a csúcsig, ilyenkor én még szoktam próbálkozni utójátékkal, hisz szeretném hogy ő is elélvezzen. (Pl olyankor, ha valamilyen okból hamar elsülök, nem akarom, hogy 'hoppon maradjon') Viszont ő általában ezt visszautasítja, azt mondja, neki már jó így. Én megértő vagyok, meg nemis erőltetem, csak örömet szeretnék neki is okozni.


Kb olyan 4-ből egyszer sikerül szex közben eljuttatnom a csúcsra. Más módon nem szereti, ezért nem szoktuk. Pl. ha elkezdem nyalni, mindig inkább behatolást akar, mintsem, hogy végigcsináljam. Ennek nyilván nagyon örülök, viszont sajnos nem jut el így sokszor az orgazmusig. Kicsit félek, hogy talán a méretemmel van baj, esetleg nem elég ingert nyújt, mivel azt szereti, ha szex közben valamilyen szinten ingerlem a csiklóját. (Akár, csak a péniszem feletti kis résszel...)


2019. márc. 6. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha azt is mondja, hogy jó neki így, akkor sem teljesen igaz. Egy idő után stresszes lesz, mert vágyni fog a teste az orgazmusra. A 4 alkalomból egy orgazmus szerintem pont a határa ennek a dolognak, ez még így belefér.
2019. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem a párod szerencsés, a legtöbb pasi sz@rik az utójátékra.

Illetve elég gáz , szerintem, hogy a nyalást nem élvezi . Mindenestre ha el tud menni néha,azilyen típusú nőknél elég szokott lenni.

2019. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Létezik az a pont, mikor simán jó volt, de nem vágyom az orgazmusra.
2019. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát próbáld meg ne csak a szerszámoddal ingerelni a csiklóját, hanem kézzel is. Akkor jó esetben tovább is fogod bírni, mert két irányba figyelsz.

És mivel ezek szerint ő legjobban a szexet élvezi, próbáljatok ki pózokat, hátha van amelyiket jobban élvezi, nálam az oldalas kis kifli-nagy kifli és a hasonfekvős póz működik, és inkább azon próbálj javítani, hogy tovább bírd.

Amúgy a szex attól még lehet jó, de nem mindig, azért a legtöbb esetben vágyom a tüzijátékra a végén. Sok pasi elég könnyen belenyugszik, hogy ha a párja nehezen megy el, aztán csak legyint hogy neki az is elég ha 10-ből 1-szer elmegy, persze ha ez fordítva lenne akkor nem lenne ilyen megértő.

De te legalább próbálkozol, ez dicséretes :)

2019. márc. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#2 Élvezi a nyalást, de jobban szereti ha szex van. Annak ellenére, hogy nyalással hamar el tudom juttatni a csúcsig. (Amikor először oráloztam neki, nagyon látszott rajta hogy örül, és megjegyezte, hogy más nem csinálta neki ezt, pedig lett volna rá igénye.) Ennek ellenére nem engedi, hogy orgazmusig nyaljam, mivel neki az kicsit 'steril', neki intimebb az aktus maga. (Bár szerintem nem feltétlen az, hiszen az arról szól, hogy olyankor csak rá figyelek, és az ő öröme a fontos.)


Mindenesetre a válaszokból ítélve eddig úgy érzem, nincs baj. Ő még nem tett szóvá semmit, illetve nem láttam, hogy baja lenne, csak az előző kapcsolatomban mindig mindketten elmentünk vagy így vagy úgy, ezért nekem fura, hogy nem szeretne folytatást.

2019. márc. 6. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva, igen, lehet kielégítő. Mondjuk nekem azért 4-ből 1-nél gyakrabban szokott lenni. De ha adott esetben nem, az sem probléma feltétlenül.
2019. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Igen lehet

Creampie hívő vagyok, szóval ha bennem megy el már az is kielégítő

Tudom érdekes 😄

2019. márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!