Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok el élvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok el élvezni?

Figyelt kérdés

A párommal szex közben nem tudom elmenni csak akkor ha masztizok közben..

Ez nagyon zavaró és mi oka lehet?


A válaszokat előre is köszönöm! 18/L



2019. márc. 5. 09:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Olvass ezeknek utána. A nők majdnem70%-a nem tud hüvelyi úton elélvezni, kell hozzá kiegészítésként a csikló ingerlése.

Esetleg a párod nyaljon ki, ujjazzon meg előbb hogy elélvezz, és utána ő szabadon "dolgozhat" benned 😁

2019. márc. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Próbáltunk már nagyon sok mindent de ujjazással sem tudja el érni azt hogy elmennyek.. Pedig nagyon élvezem és imádom is..

Nagyon sokat olvastam már ez után...

És úgy érzem mintha bennem lenne a hiba..

Csak attól tudok elmenni ha saját magamnak izgató a csiklómat..

2019. márc. 5. 09:15
 3/12 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta, kevesebben vannak azok a nők, akik el tudnak menni hüvelyi úton, mint akik nem. Különben nem kizárt, hogy sikerülni fog, csak még fiatal vagy, meg kell tanulni kezelni a tested, illetve az sem árt, ha egy tapasztalt, odaadó pasi van veled, aki mindent megtesz érted.

Nyaljon ki előjáték közben élvezésig, a nyalást fel lehet dobni ujjazással is, és utána folytatjátok behatolással.

2019. márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem minden no eli meg a huvely orgazmust, en mondjuk azok koze tartozom aki igen, viszont olvastam neten egy cikket valahol errol meg anno.

Tehat nincs veled semmi baj, hanem ez az oka.


33 N.

2019. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
azért mert 18 vagy és ehhez idő kell
2019. márc. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Próbálj ellazulni és a sok gyakorlás meghozza az eredményét. :) 19/F
2019. márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

E teljesen normális kb a csikló az neked mint egy csávónak a makk...és neki kicsit nagyobb a felülete szóval neki ezért könnyebb elmenni.


Ha csak a hengert taperolnád a tövében ő se menne el annyira könnyen már. Persze nálad is lehetséges a hüvelyi téma gondolom csak sokkal több idő felizgulás kéne hozzá....

2019. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok, 5 éve élek a parommal, soha nem mentem még el hüvelyi úton.
2019. márc. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom mert egy kis nyomi takonnyal vagy. Keress egy igazi férfit aki nem csak maszatol meg pislog szex közben...
2019. márc. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nök 98% csak csikloizgatásra tud elmenni a hüvelyi orgazmus nem megy nekik. ugy hogy masztizz bátran es a pasid is imádni fog mert a férfi odavan a masztizo nő látványátol pláne ha neki is besegit közben ;)
2019. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!