Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori a bőséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a bőséges nedvesedés, vagy "folyás"?

Figyelt kérdés

A szexuális izgalomra (vagy orgazmusra) kialakuló nyálkás (esetleg fehér tejszín szerű) puncinedvre gondolok.


Amiket látok masztis videókon az kamu? Linket tudok mutatni de ide nem engedik betenni.



Kort, nemet és tapasztalatot is kérek.


2019. márc. 6. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a legszexibb dolog amikor annyira nedves a nő, hogy még az ágy is kap belőle.

Nem is beszélve arról hogy mennyire jó érzés egy ilyen punciban lenni.


Én sajnos olyan lánnyal még nem találkoztam, akiből spriccel kifele a nedű amikor elmegy, viszont olyan volt akiből folyamatosan jött. Ráadásul amikor mondtam neki, hogy fogja meg a farkam milyen nedves tőle, csak még jobban elkezdte termelni az anyagot.


Általában átlátszó volt, de megesett hogy hosszabb aktus után tiszta fehér színű lett ez az anyag.


29F

2019. márc. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

A maszti videók nagy része kamu


Előfordúl a való életben is.

Én is nagyon nedves tudok lenni . De azért nem annyira hogy a puncinyálkámmal mégjazszani is tudják.

25N

2019. márc. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Én szoktam bőven termelni, de nem fehéret és barátom sem mondta még soha, hogy más lenne a színe

27N

2019. márc. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem mióta gyógyszert szedek nagyon intenzíven termelődik, szinte állandóan folyok, és egy alkalommal tejszerű is volt, elég sűrű. De spriccelni nem tudok.
2019. márc. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Spriccelni én se tudok,de mikorelmegyek, olyan csatakos a pun.cim, hogy van , hogy kicsúszik a pasimnak a pénisze :)
2019. márc. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte minden alkalommal bőségesen nedvesedem, de nem tejfehér hanem átlátszó. Spricceltem már többször aktus közben is, de leginkább intenzív, vad ujjazás után jellemző. 32/N
2019. márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az exemnek például rengeteg volt és viszonylag hamar/könnyen. Szó szerint folyt.
2019. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szomorú Vasárnap jött meg a folyásom,

Másnapra bedagadt mind a két tojásom.


(Seres Rezső, világhírű magyar zeneszerző világhírű "Szomorú Vasárnap" c. dala /Az öngyilkosok Himnusza/ után szabadon.)

2022. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!