Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, csúnya az ilyen punci?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, csúnya az ilyen punci?

Figyelt kérdés

Maga a puncim szép feszes babapunci,nincs is bajom vele,de a színe sötétebb,mint az alapbőrszínem. A puncim olyan rózsaszínes-barnás és ha állok a tükörrel szemben és csak a csík látszik, akkor is látni,hogy sötétebb barnás.


Csúnya az ilyen?


24L


2019. márc. 5. 23:22
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Hogy mi csúnya, az szubjektív. Nekem azért kell egy puncinál, hogy kilógjon valami, látszódjon hogy az egy punci és nem csak egy testhajlat. Ha kicsit sötétebb is a bőr ott, az csak jó.
2019. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

30as eddig panasz nem volt rá

Ápolt és egészséges. Én a -formájára, gondoltam és a színére hogy leszarom.

Ha eret vágok akkor se lesz másabb

2019. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

tegnap óta rengeteg puncit nézegettem képeken és szexvideókon is és kb nincs olyan nő,akinek ne lenne valamennyivel sötétebb a puncija " teteje","felső része",még annnak sem volt testszínű,akit az egyik kommentelő linkelt és meggyőződése volt,hogy annak a lánynak pl nem sötétebb semmivel sem. Hát de,az volt.


Ugyanúgy pár árnyalattal sötétebb volt,mint a hófehér bőre. Csak lejjebb kell venni a fényeket,mert erős megvilágításban,videón persze,hogy világosabb a terület.Én viszont nem vagyok színvak.


A punci maga nekem is rózsaszín,én csak a külső bőrszínről beszéltem,ami a vénusz-dombbal esik egyvonalba.Nagyajkak külső felülete.



Úgyhogy megnyugodtam,hogy minden oké a puncimmal.

Ráadásul ennyi puncinézegetés után az is kiderült számomra,hogy az én puncim ritka szép.



tényleg köszi a válaszokat! :))

2019. márc. 6. 11:59
 34/37 anonim ***** válasza:
Nem probléma.
2019. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Minden punci szep, mert egyedi, es hozzad tartozik
2019. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
41%
Jó nagy kamu volt ez a kérdés is...
2019. márc. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

a 36 százalékoddal úgy néz ki,te vagy a nagy kamu,

méghozzá hatalmas. Magadból indultál ki,ha ennyire

otthon vagy "kamu" kérdésekben....

Ilyen gyatra "megérzésekkel" pedig ne lottózz,mert

gyakorin rohadsz meg pina/fasz nélkül és épp csak lesz zsé a havi netre. Akárcsak most.



Köszi a többieknek a válaszokat:)

2019. márc. 15. 21:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!