Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennél ha meglátnád, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha meglátnád, hogy a férfi párod a vibrátorod dugdossa a fenekébe? Mi lenne az első gondolatod?

Figyelt kérdés

2019. márc. 5. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Az, hogy meleg, aztan megfognam a szaros vibratorral egyutt es kidobnam.
2019. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
-Mekkora kéjenc vagy Drágám! Gyere játsszunk valam izgalmasabbat!
2019. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Az hogy homár
2019. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszonom első és utolsó, én kb majdnem hánytam amikor megláttam hogy mit csinál, ez olyan 4 napja tortént, de nekem sok volt, azóta nem is írtam neki
2019. márc. 5. 20:14
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Az lenne az első gondolatom, hogy nem ezt a lovat akartam..
2019. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődnéj, hogy heteró létemre hogy lehet férfi párom, meg meglepne az is, hogy lenne párom , sőt vibrátor is undort kelt bennem.


Összefoglalva, nem lennék boldog , és elgondolkodnék, hogy az a c vitamin vagy marslakócska drazsét nem e keverte valaki ecyvel.

2019. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hello, 28férfi vagyok. Nekem nincs vibrátorom, de a helyedben elgondolkodnék azon,hogy meddig csinálta mire észrevetted. Te a nuniba toltad ö a popójába. Reméljük nem kapsz el semmit. Én nem szakítanék még, várnék egy magyarázatot. Utána,ha úgy érzed mond meg neki,hogy ezek után nem tudsz vele többé tervezni mert csalódtál benne.

Nekem is szokta a párom a prosztatám izgatni,de még be sem kell nyuljon. A here és a popó közt van 1pont amit,ha megnyom az isteni..

2019. márc. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Helyesen tetted kedves kerdezo, en is hagynam a fenebe a helyedben. Egy normalis hetero ferfi nem tesz ilyet. Nem csodalkozom, hogy majdnem elhanytad magad.
2019. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kérlek akik privátba irnak hogy ez milyen jó, ne nekem hanem valami csávonak irjátoktok, koszii
2019. márc. 5. 20:46
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ijesztő lenne, mert elég csúnya fertőzéseket lehet elkapni, ha beviszed a fenékben lévő baktériumokat a vaginádba.

Nem tartanám melegnek (ennyi erővel a leszbikusok is használnak vibrátort, mégsem vágynak hús-vér f...szra) csak szarul esne, hogy nem szólt nekem arról, hogy kölcsön veszi a holmimat, pláne, hogy veszélyes is lehet rám nézve, ha nem tisztítja le rendesen.

2019. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!