Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lánybucsúban vagy legénybucsúb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybucsúban vagy legénybucsúban volt e orális vagy szex élményeitek?

Figyelt kérdés
vannak olyan párok akik a házas élet elött tartanak lány illetve legény bucsút?Ott még utoljára kiélhetik magukat szex terén, lett e belöle gond?élményeitek?
2019. márc. 3. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Haveromnak tartottunk legénybúcsút, és ott ő még megcumiztatott egy csajt, amit én már végülis nem helyeseltem, az esküvője előtt egy héttel. Bevallom én meg is dugtam a lányt, de én nem is csaltam meg senkit.
2019. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
haha. igen nyilván aki az esküvője előtt közvetlen félre megy az utána semmiképp nem fog. nyilván.
2019. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy ott még utoljára félrekurhat? Ja persze .... utoljára, mert a kapcsolatnak annyi.

Ha valaki ilyen alkalommal félredug az a házsságban minta férj / feleség lesz?

2019. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg csak lany/legenybucsu sem volt, igy hat ilyen elmenyunk nincs is. :) De az azert eleg gaz ha mar valaki hazassagkotes elott ugy erzi meg felrelephet. Aki megteszi, hazassagkotes utan is nagy esellyel megteszi.

Amugy, hogy oszinte legyek, mi nem is ragaszkodtunk hozza, hogy lany/legenybucsu legyen. Nem is tartottuk fontosnak, inkabb egyutt toltottuk azt az idot is.


33 N.

2019. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!