Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Két kövér ember hogy tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két kövér ember hogy tud szexelni, hogy fér egymáshoz?

Figyelt kérdés
Sosem tudtam elképzelni, hogy ha egy kövér pasi és egy kövér nő szexel, akkor azok hogy jutnak el a behatolásig. Hozzáférnek egyáltalán egymáshoz? Hogyan éri el egyáltalán a pasi a nő vagináját a péniszével? Gondolom tövig nem tudja benyomni, de nem tart nagy távolságot köztük a hájuk? Lehet így egyáltalán élvezni?
2019. márc. 3. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te nem igan láttál még nőt hanyatt fekve?
2019. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De. Sőt kövér barátnőm is volt egy ideig, és pont ezért tettem fel a kérdést, mert már nekem is zavaró volt a hozzáférésben, pedig én átlagos, inkább vékony testalkatú vagyok.
2019. márc. 3. 17:29
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem okozott próblémat

Simán tudtuk csinálni 3-4 pózban minimum.

Misszionárius, Lovagló, Kutya ,69

A legtöbb póz nem a túl súly miatt nem ment hanem mert alacsony vagyok hozzá

2019. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
N
2019. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most azért nem mindegy milyen testalkatról beszélünk. Van, akinek az is kövér, akin 10 kg felesleg van, és van, akinek mondjuk egy 120-130 kilós ember a kövér.
2019. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolom olyan szintű köversegről beszélt, ami már takarja, vagy nagy távolságot tart mindkét félnél a nemiszervek közt. Ezen én is gondolkodtam. Volt egy nagyon kövér munkatársnőm, és a pasija is az volt.
2019. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kivitelezhetetlen.
2019. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább azt kérdezném meg h a kövérek aktívak e a szexben? Áll e rendesen a cerka, be tudnak e gyorsulni,fel tudnak e pörögni, szenvedély?
2019. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Voltam már duci lánnyal, de a nagyon kövéreket ha nem muszály, nem választom ki! Ha valaki nem tud mozogni, nem tál élvezetes vele a szex!
2019. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8-as! Nekem a parom kover volt meg mikor megismerkedtunk, 80 kg + -ban, a szenvedely meg volt, es igen a cerka is all, bar nem ugy mint mikor mar a kedvemert lefogyott. Misszionarius poz nem ment, hanem lovaglo pozban es ulo pozban csinaltuk, akkor is ugyanolyan jo volt vele ugy koveren mint most. Igaz akkor nem tudtunk tobb pozt kiprobalni, de azok a pozok is mindig orgazmushoz juttattak mindkettonket. :)


Kerdezo! Nos ezt en sem tudom elkezelni, de talan megoldjak valahogy... Hat nem is tudom... Lehet a lovaglopoz talan, meg az agyban fekudve hatulrol.... Hat nem tudom..

Lattam en is kover parokat, de nem gomdolkodtam el ilyenen. De mondjuk az oralis meg az ujjazas fuggetlen a sulyuktol.

2019. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!