Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szex a jómódú férfiaknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex a jómódú férfiaknak járó luxuscikk?

Figyelt kérdés

2019. márc. 2. 00:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

Neked nem azért nincs nőd mert szegény vagy, hanem azért mert az agyad még mechanikus. Nagyon szánalmas vagy kérdező!

F/60

2019. márc. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Te még más korban nőttél fel. :)
2019. márc. 2. 08:03
 13/15 anonim ***** válasza:
88%

Még egy fax, akinek bármit írunk, csak a saját barom$ágát fújja.

Azért leírom az én hozzáállásom is. Mindigis jómódú voltam, a szüleim is, és én is. Az a tipikus ballagásra szalonautót kaptam ajándékba, stb. Volt elég sok pasim, viszont nekem soha nem számított a pénz, sőt, volt gazdag pasim, de megőrültem tőle. Undorító egoista hozzáállás, ki ha én nem stílus. Hamar dobtam is. Én voltam mindig az, aki feltétel nélkül adott, akit sokszor kihasználtak. Aztán megismerkedtem a jelenlegi párommal. Annyira más, értelmes hozzáállása volt az élethez a többihez képest, okos, humoros, helyes. Totál belezúgtam. Panel gyerek, sóher szülőkkel. Soha semmit nem vettek meg neki, ha biciklizni akart, elment dolgozni 13 évesen már. Arra alig volt pénze, hogy egy fagyit vegyen nekem, de nem érdekelt, láttam benne valamit. Azóta is nekem van több pénzem, ő viszont a nulláról teperi fel magát egyre jobban, mindenben mellette állok, segítek neki, és nagyon jól halad. Nekem sokkal többet ér ez, hogy a semmiből hova küzdi magát fel, mint pl az én életem is, hogy beleszülettem a jóba.

Egy normális értékrendekkel rendelkező nőnek nem a pénz számít, és nem várja el, hogy a pasi eltartsa, meg nem vár el drága ajándékokat. Persze, vannak olyan nők, akik elvárják a semmiért cserébe, vannak olyan buta nők, akik tudják, hogy egy gazdag pasi nélkül nem jutnának sehova, csak úgy lehet bármilyük, ha azt megszerzik egy pasitól. De nem ez a normális. Ha olyan nőt találsz, aki a pénzre megy, jobb is, ha menekülsz.

2019. márc. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%

Igen, neki eleg volt a SZOT udulobe vinni a baratnoit... Most meg Bali, Phuket, Krabi, Maldiv-szigetek, Sri Lanka, Acapulco.


Mas lett picit az igenyszint ;)

2019. márc. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Annyira imádom, hogy az összes nőt, kivétel nélkül egy kalap alá veszitek.

Gondolom a mű nők között keresgéltek. Azoknak vannak ilyen elvárásaik, nulla munka mellett.

Nektek a műnő külseje a fontos, nekik meg a pénz. (Az ész egyikőtöknek se...) Hát akkor tessék csak sokat keresni, hogy kapjatok műnőket! Nem pedig itt hisztizni!


Ha normális nőt keresnétek, akkor tudnátok, hogy csak úgy mentek acapulcoba, ha ő fizeti a felét ;)

De ti buták vagytok, szerencsétlenek, a sajáft hibásotokért a női nemet hibáztatjátok. Nevetséges. Még szerencse, hogy nem találtok nőt. Még csak az kellene, hogy szaporodjatok...

2019. márc. 22. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!