Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb lány miért nem vevő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány miért nem vevő még a szerepjátékokra?

Figyelt kérdés

Nem tudom.. lehet csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy mindig olyan lányokkal sodort össze az élete akikben egy cseppnyi fantázia sincs, de már kezdem unni, hogy egy ici-pici extrát sem lehet vinni a szexbe, mert az egész állandóan csak a béna kölcsönös orálról és egy kis dugásról (3-4 pózban) meg a végén simi tapiról szól, de konkrétan ennyi.

Ha felhozok valami újat, szerepjátékot akkor az már hová gondolsz kategória. Extrább, perverzebb dolgokról már nem is beszélve.. Nekem úgy tűnik, hogy a legtöbb nőnek még egy fehérneműt felvenni is nehezére esik, most komolyan miért félnek a nők ennyire? Nem hiszem el, hogy ennyire alacsony az ingerküszöbük.. Hogy a legtöbbjükben alig van kreativitás, borzasztó!



2019. márc. 1. 19:07
 1/9 A kérdező kommentje:
*... még a szerepjátékokra SE*
2019. márc. 1. 19:08
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Vannak emberek, akik számára a szex nem az élet centrális, kardinális, elengedhetetlen eleme, és az energiáikat nem egy végtelen és értelmetlen vágy folytonos kielégítése felé fordítják.


Javaslom fordulj valami lakásos prostituálthoz, ha ilyen lelki törést okoz ez neked.


23/F

2019. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minek alázzam meg magam azzal, hogy fizetek szexért?:D
2019. márc. 1. 19:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én barátnőim mind szerették. Főleg D&D 5e-t vagy Vampire-t játszottunk :D
2019. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Ezekszerint eddig csak ilyen prűd csajokkal futottál össze, mert hidd el h vannak olyan csajok is akik imádják a perverzebb, szerepjátékkal fűszerezett szexet.

Én is ilyen vagyok.

Ezt ki kell fognod.


23L

2019. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És te, melyik tóban úszol hableány?:D
2019. márc. 1. 20:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szerintem is csak szerencsén múlik. Én megismertem egy csodás 30éves nőt aki bár minden tekintetben csinos 175 magas 60kiló 85b mell csodaszép popó közben magas nyaku garbót hord meg mindig hosszú nadrág. Szexben elsőnek szende szűz volt majd előszedte a fűzőt,latex,stb. 1év után ott tartunk, hogy kaki pisi hányáson kívűl mindent kipróbáltunk. Ne add fel, a legszerényebbnek tünő csajok a legvadabbak.
2019. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Próbáltam már több csajjal.. és nem 2-3 alkalom után ítélkezem, de egyszerűen szépen lassan sem lehetett elindulni.

Keresek-keresek, csak már unom, hogy állandóan nem-nem nem és nem a válasz:D

2019. márc. 1. 20:25
 9/9 Boszorkány_ ***** válasza:
62%

Nekünk lányoknak meg kell ehhez hozni a kedvet.

Na meg olyan szerepet kell választani amibe hitelesen bele tudtok helyezkedni.

2019. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!