Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valamiben jelentősége a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valamiben jelentősége a szexualitásban, a hátra hajló méh? Férfiak válaszára is kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Semmi jelentősége.
2019. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
A szexben nem, de a teherbe esést akadályozhatja.
2019. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

mire gondolsz pontosan? exemnek olyan volt, de nem tapasztaltam volna semmi különös dolgot emiatt


a teherbe esésre vagy kíváncsi, vagy mire?

2019. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Szexben semmi. Teherbeesésnél annál inkább.
2019. febr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van igen!

A hátrahajló méh nél a lányoknak/nőknek a misszionárius póz például fájdalmas lehet. Ami igen csak lekorlátozza a behatolást misszionárius,és elölről történő pózokban.

2019. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Én még a normálnál sem tudom ,hogy mi a jelentősege,ennél meg pláne...


F/42

2019. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs. A szexben a hüvely és a nemi szerv külső része játszik. A hátra hajló méh maximum akkor téma, ha nem jön össze a terhesség. De ez szerintem ebben az esetben is csak duma. az orvos ezt mondja, mert egyébként fingja nincs a valódi okról és k**vára nem tudja kideríteni. Hátra hajló méhhel is lehet teherbe esni. Sőt! Sövényes méhhel is!
2019. márc. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hűű, nem igazán emlékszem, hogy másodunokatesómnak merre hajló méhe van, de van valamilyen hasonló baja.

Amit ő elmondott, hogy szülésnél valamire kellett figyelnie, kicsit másabb volt.

A szexnél viszont az volt a baja, hogy fájt neki a túl nagy farok. Első komoly barátjának kicsit nagyobb volt és nála az kellemetlen volt, a mostani férjének állítólag "picit kisebb, de vastag" (ahogy ő mondta), és hogy vele szuper a szex, tökéletes a farka.


De mondom, nem tudom merre hajlott a méhe

2019. márc. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!