Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kaphatok valami fertőzést ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaphatok valami fertőzést ha az új páromnak nyugalmi állapotban sem húzható hátra a fitymája?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy 34 éves úri emberrel. Megvan a kölcsönös szimpátia és vonzalom többször együtt voltunk már szexuálisan és meglepő volt de nem jött le a bőr. Azt mondta hogy nyugalmi állapotban is ilyen neki, körülbelül fél éve élünk rendszeresen nemi életet gumi nélkül. Érdekes módon működik neki úgy hogy rajta marad a bőr. Eddig még nem kaptam fertőzést. Érdeklődnék hogy ez veszélyes lehet nekem így is, használjunk a gumit inkább akkor?


Amúgy meg szeretné csináltatni csak gyűjti rá a pénzt mert csak magánrendelőbe akarja csináltatni és az olyan 150000 Ft


2019. febr. 16. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat a helyetekben azert hasznalnek gumit. A gumi nelkuli szexnel egyebkent is mas esetekben is becsuszhat fertozes.
2019. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Az úriember kissé bealudt a probléma kezelésével.


Inkább ne gondolj bele mi lehet a figyma alatt, amit 20 éve nem tudott kitisztinani...

2019. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De amúgy jól illata van meg semmi.
2019. febr. 16. 10:46
 4/8 A kérdező kommentje:

Inkább ne gondolj bele mi lehet a figyma alatt, amit 20 éve nem tudott kitisztinani...


Hát nem tudom szerintem akkor azért érezni szagot is ha olyan tényleg nagyon sok minden lenne alatta

2019. febr. 16. 10:48
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Ezt már rég meg kellett volna műttetni. Én biztos használnék gumit.
2019. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem
2019. febr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
"úri ember"...34 éves...és nincs 150-e egy műtétre?
2019. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem valószínű hogy bármit elkapnál tőle ha eddig nem sikerült, ha méleg amúgy működik a dolog akkor felesleges belevágni, hiszen kérdéses hogy mennyire lesz neki jó utána (ja és 1 hónapig off a szex, a fedetlen makk meg sokáig nagyon érzékeny lesz)
2019. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!