Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek milyen?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek milyen? Bővebben most.

Figyelt kérdés
Szerintetek melyek a legszexibb női fehérneműk? Ti randira, hálószobába mit vesztek fel, ha ez felizgatja a partnert? Combfixet, harisnyát szeretitek? Hány éves vagy kérdező?

2019. febr. 26. 13:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kicsit átlátszó, épp a testre simuljon. Lehet akár póló is, épp a feneket takarja. Melltartó kicsit olyan mellemelős. Cickókat egy laza mozdulattal kikapja. Mini szoknya bugyi nélkül. Bokáig érő ruha, bugyi nélkül stb. Vizes póló.

mélyen kivágott póló.

Esetleg sejtelesen rajzolja ki a melleket. Mert az is egy ágyba csalógató lehet.


Ilyen ruha szerintem csűbító. felhívom a figyelemt magamra.

Pasik közül mennyinek jön be ez a ruhák valamelyike? Na ez is jó kérdés.


Szerintem.

De az se kizárt hogy vannak férfiak, akik a visszafogott ruhára izgulnak.

Vajon mi lehet a ruha alatt?? ;)

2019. ápr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

" Hány éves vagy kérdező? "

Ez nagyon jó, ezt megkérdezted rendesen.

2019. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem a fekete vagy vörös, csipke melltarto( nem rendes melltarto csak egy kis vékony atlatszik anyagból készült), hozza illő csipke tanga és harisnyakoto, egy visszafogodtabb combfixxel. 18L
2019. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!