Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek milyen?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek milyen? Bővebben most.

Figyelt kérdés
Szerintetek melyek a legszexibb női fehérneműk? Ti randira, hálószobába mit vesztek fel, ha ez felizgatja a partnert? Combfixet, harisnyát szeretitek? Hány éves vagy kérdező?

2019. febr. 26. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Már délután 2-kor iszol?
2019. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
ezt a kérdést minden nap felteszed?
2019. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Azt csak te tudod hogy hány éves vagy 😂😂
2019. febr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Komolyan mondom, bearanyoztad a napomat! :DDDDDDD még most is hangosan röhögök :DDD ...kérdező... :DDDDD
2019. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Csipke francia combfix csipke szegéllyel

Csipke fűzővel mind fekete színben

Mire ágyba kerülök addigra bugyi már nincs rajtam.


De egy sima normális randira csak azt veszem fel ami kényelmes.

Ha tudom h szex lesz akkor meg másképp.

Nálam váratlan vagy véletlen szex nincs.


25

2019. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező a korodat nem tudom

De kb 18 és 46 év köze tennélek

2019. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Én nem a ruhára és nem is a fehérneműre izgulok. Ha egy csaj szép és csinos teljesen mindegy mi van rajta. Előbb utóbb úgyis lekerül.


A kérdező 27N

2019. febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amelyiket leveszi magáról.Hüttő legyen és kis faszenes, műemléki környezetben.Ezzel is beérem.Ez Fontos!!
2019. febr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Mindenkinek más az ízlése.

Én nem bukom a rúdtáncra, akár meztelenül is strapálhatja magát a nő, és utálom a piros, fekete, rózsaszín fehérneműket. A fehér az igazi. Nem csípem a melltartót sem, egy póló vagy trikó melltartó nélkül, sokkal izgibb. Egy kalapos nő, vagy egy magán hagyott csizma meg kapásból nullára viszi az érdeklődésemet az illető iránt.


Az igazi a minél kevesebb ruhát viselő, és a szex előtt még attól is megszabadított meztelen női test.

2019. febr. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
#9 csatlakozom.Bár nekem bejön az a nagy szemű hálós harisnya,de aztán úgyis lehúznám róla.
2019. febr. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!