Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha valaki szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki szereti a másikat, teljesen odaadja magát neki, nem érdeklődik, nem fekszik le mással?

Figyelt kérdés

Teljesen csak őrá összpontosít, értékeli emberként és férfiként... És erre vágyna viszont is ... És emiatt azt kapja hogy ő birtokolni akarja a másikat az igaz az helytálló? Mármint hogy nem esne az jól sőt ki sem bírnám ha másikkal ismerkedne vagy lefekudne az akit szeretek

N

Lassan két éves dologról van szó


2019. febr. 26. 01:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagyis én rám aztmondta birtokolni akarom pusztán azért mert nem akarom hogy mással lefdkudjon mert én sem teszem és nem érdekelnek más férfiak. Mert nagyon szerelmes vagyok vele és nélküle nem bírnám ki.... :(
2019. febr. 26. 01:08
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok általánosítani.

Jelenleg nagyon kiábrándultam a ferfiakbol. A férjem megcsalt, televagyok sebekkel, így úgy gondolom hogy az nem szabad megbízni senkiben.

Persze van kivétel is, de sajnos manapság (szinte) csak azt látni hogy úgy nő mint férfi félre félre kacsint.

Tisztelet a kivételnek.

2019. febr. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdést. Az viszont biztos, hogy az érzéseid nem kölcsönösek.

10-15-20 éves házasságban még meg is értem, hogy felmerül a partnerben az érzés, hogy nem érzi magát szabadnak. De ha már 2 év után ezt érzi...hát...Az nem viszonzott szerelem már régen. Ha ő szeretne másokkal lefeküdni, akkor vagy belemész egy nyitott kapcsolatba vagy elveszíted. Nem a tulajdonod, ezzel egyetértek.

Én is hasonlóan rabnak érzem magam, de mi már 10 éve együtt vagyunk és megdolgozott érte, hogy így érezzem. De csak akkor kezdtem magam rabnak érezni, amikor beleszerettem másba.

2019. febr. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

Én így éreztem, hogy csak ő kell és mindig mellette voltam, ő pedig végig hazudott, tartogatott az igaziig, majd szakított és el is mondta hogy sose szeretett igazán lecserélt egy másikra(3,5 év után) én rá se néztem más csajra, ennyit arról hogy ez kell a nőknek elmentek a p*csába!

24/F

2019. febr. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most mi van? Ez párkapcsolat vagy mi? Lassan két éve tart,de mi? Párkapcsolatban alap hogy nem sexelnek mással. Ha csak sexkapcsolat, akkor sexelhet massal. Nem értem ezen mi annyira bonyolult. Ha elhagy , azt csinal amit akar. Nincs beleszólásod.
2019. febr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez így van.
2019. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amiről nem tudsz az nem fáj! Naiv kislány...

"Dolog" Pf...

2019. febr. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!