Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan teljesen hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan teljesen hetero lány, aki ténylegesen szereti a férfitestet és izgatja?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülye kérdésnek tűnik.. de szinte az összes ismerősöm smárolt már lánnyal, illetve sokan mondják, hogy nem szeretik az orált, stb.


Van olyan fiatal lány még, aki egyáltalán nem vonzódik a nőkhöz, még bohóckodásból sem? Gondolok itt a partycsókokra. Illetve sokszor hallom lányoktól, hogy kipróbálná nővel.. nos nekem ez nem imponál. Olyan lány van, aki kicsit sem vonzódik más nőkhöz szexuálisan? Próba szintjén sem?


De a férfiakat meg tényleg szereti, a férfi testet, péniszt stb..



2019. febr. 22. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

A szexuális orientáció egy spektrum.

2019. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Azt mondod hülye kérdésnek tűnik? Mert az...
2019. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lényeg, hogy van-e egyáltalán olyan lány még, akiket a nők teljesen hidegen hagyják, a férfi testet meg péniszt imádják, nem csak "muszájból" orálozik, stb.
2019. febr. 22. 22:32
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Miért ne lennének? Továbbra sincs értelme a kérdésednek, mert elég egyértelmű a válasz...
2019. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Szeretem a férfiakat a férfi testét imádok fszt szopni is.

De biszex vagyok.

N

2019. febr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ténylegesen szeretem a ferfitestet, de a nőkhöz is abszolut vonzódom.
2019. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!