Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hová tűntek az aktív fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek az aktív fiatal nők, akik szeretnek és tudnak is jól szopni?

Figyelt kérdés

Folyton olyanokba futok bele, akik csak élvezik, amit adok :( és ezért passzívak maradnak.


F



2019. febr. 25. 08:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
49%
gondolom elfogytak és már kapcsolatban vannak
2019. febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
86%
Ki nem találtam volna, hogy fiú/férfi vagy, ha nem biggyeszted oda a kérdés végére
2019. febr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
91%
Vannak, csak kapcsolatban, mert az ilyet megbecsülik a normális pasik. ;)
2019. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

A mélytorkozás azért nem egy olyan dolog, ami szerintem alap.

Én nem várom el a páromtól, hogy az élvezetem kedvéért számára kellemetlen, akár direkt rossz dolgokat csináljon, meg öklendezzen. És számomra az az alap, hogy egy egészséges kapcsolatban őt is pont ugyan ennyire foglalkoztatja, hogy én is jól érezzem magam szex / orál közben.

Nem tudom, ki hogy van vele, de én rohadtul utálok öklendezni, rosszul lenni és hányingert érezni, ezért ha lehet, kerülöm. Ezzel szerintem sok nő van így. Az ismerőseim közül legalább is vannak páran.


Szóval ha a mélytorok nélkül a szopás már nem jó szopás, akkor itt a válasz. Bár szerintem anélkül is lehet jó orális szexet adni, hogy közben majd’ elhányod magad. Szerintem már attól is marha jó lesz, ha nem csak te (aki kapod) élvezed, hanem a partnered is, és látszik is rajta, hogy élvezettel csinálja. Nekem az öklendezés közben nem megy. És akkor sem, ha úgy kezdem, hogy basszus, megint a torkomra kell engednem?

Szóval esetemben vagy mélytorok (és esetleg egy romba dőlt szopás/szex), vagy élvezet és lelkesedés. Biztos vagyok benne, hogy ezzel nem vagyok egyedül. Más nőkről bem tudok nyilatkozni.

2019. febr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Aki tud mélytorkozni az nem akar hányni tőle.
2019. febr. 25. 16:30
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

És a nők hány százaléka tud mélytorkozni, véleményed szerint? És erre az x nőre hány férfi jut?


Az biztos, hogy én nem tudok mélytorkozni, néha már a fogmosástól is öklendezek. És tudom, hogy ezzel se vagyok egyedül.

2019. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nem csináltam statisztikát. Kevesen.
2019. febr. 25. 17:10
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Na, látod, itt a válaszod!

Nem tűntek sehova, csak egy ilyen nőre annyi férfi jut, hogy marha kicsi az esélye annak, hogy pont találkozol vele és eljuttok odáig.

2019. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Meg mellékesen nem tudom mekkora a farkad, de páromé 19 cm, és már egy ideje próbálom neki tövig bekapni, illetve megy, 1x, aztán ha újra megcsinálnám, elkezdenék fulladozni. Próbálj már 19 cm-t lenyomni a torkodon.
2019. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kb ilyen hosszú, csak nagyon vastagnak mondják. Attól még lehet a nő aktív, hogy élvezi.
2019. febr. 25. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!