Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sosem lesz már részem ezután...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lesz már részem ezután jó szexben?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy a férjemnek problémái vannak a szexben (korai magömlés,néha erekciós zavarok). Kb. két hónapja nem volt részem normális, behatolással járó aktusban. Más módon rendszeresen kielégít, de nekem nagyon hiámyzik egy egészséges, normális együttlét. Borzasztóan szenvedek már a hiányától és kétségbe vagyok esve, hogy ezután már le kell mondanom a normális szexről. Nekem ez fontos, bármennyire is szeretem, nem tudnék így élni egész hátralévő életemben. Megcsalni nem akarom, nem érdemli meg és nem is menne nekem, a lelkiismeretem nem bírná el. Meg lehetőségem sincs rá, mindig ugyanazok vesznek körül és egyik pasit se érdeklem a környezetemben. Vibrátorra gondoltam, de az nem lenne elég, nekem egy férfi kell. El vagyok keseredve. Hogy lehet ebbe beletörődni? Egyszer elmúlik ez a vágy? Sokan élnek szexmentes életet, tudom, de zömében ez szabad választás (pl.szerzetesek, vagy olyan ismerőseim , akik tudatosan nem akarnak párkapcsolatot, özvegyek vagy elváltak és nem szexelnek kapcsolaton kívül.). Én nem hiszem, hogy kibírnám ezt. Folyton erre gondolok, kikészít ez az állapot. Vagy ez legyen a legnagyobb gondom és fogadjam el, hogy nem kaphatunk meg mindent? Nekem épp a szexről kell lemondanom, másnak meg más nem jön össze?
2019. febr. 24. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
De van megoldás,és még meg sem kell csalnod.
2019. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kamagra.
2019. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!