Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem vagyok jó a szexben és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok jó a szexben és kezdek kétségbeesni. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy nem élvezem. Én megpróbáltam, fel vagyok izgulva, be is nedvesedem, nagyon,magát az aktust is élvezem.

De még egyszer sem volt orgazmusom. Ezen szerintem lehet dolgozni, de nem tudom hogyan álljak neki. Vagy mit mondjak. A barátom nem igazán szokott simogatni lent, se nyalni, csak csókolózunk és a melleimmel játszik, de nem tudok elmenni.

Általában ő 2-3 rántás után elmegy, utána még próbálkozik de én nem tudok egyszerűen koncentrálni és csak arra tudok gondolni hogy sokáig tart nekem és kínosan érzem emiatt magam.

Régebben ujjazott is, de akkor is csak arra gondoltam h legyek már túl rajta.


És ebben az a szörnyű hogy mikor önkielégítek akkor csak 5 percre van szükségem.


Szerintem azt sem élvezi amikor orálozok, pedig nem fogazok, kár mert én meg azt élvezem csinálni... Nem tudom mit tegyek :(


Kérlek segítsetek.

22/L


2019. febr. 20. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Ez mind azért van mert èlitek a szexualitást de nem megèlitek...


Dr. Megmondó Kapitány voltam

2019. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi Megmondó Captain de ezzel nem lettem előrébb. :)
2019. febr. 20. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Masztizz elötte! Hogy lássa hogyan csinálod, hogyan jó neked, miként jutsz el az orgazmusig. És ha Ő csinálja neked akkor folyamatosan irányítsd! Ne feküdj némán hanem beszéljetek egymáshoz! Tanítsd meg a testedre!
2019. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit gondolkodj el mert talán most nem is írtam nagy hülyeséget...


Te tudod hogy effektíve könnyen érsz el orgazmust

A párod erre nem képes

Együtt vagytok "valamiért"

Azon görcsölsz hogy sikerüljön és/vagy legyen már vége

Lényegében nem élvezed az együttlétet "csak" csináljátok "mert..."


Tehát te érzelmileg nem vonzódsz ehhez a sráchoz annyira mint amennyire bebeszèled magadnak és éppen ezért nem is tudod elengedni magad mert "kötelező kapcsolati elemkènt" tekintessz a szexre vele és nem arra hogy testileg és lelkileg eggyè legyetek...


És mindezek mellett ő is balek mert nem ért a testedhez "csak" csinál "valamit" amiről azt hiszi hogy jó...

De a női test ennél bonyolultabb és nincs két egyforma nő akinek ugyanaz a mennyiségű minőségű aktus és előjátékra lenne szüksége


A párkapcsolat azt jelenti hogy ketten együtt éltek és megismeritek egymást testileg és lelkileg is... Valahol itt hiányzik megintcsak "valami"


Gondold át ezt egy kicsit és hidd el hogy lehet igazam van

2019. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elég “keményen” történik meg a dolog. Kicsit jobban rá kéne kapcsolni ha bírod.Nagyon.
2019. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A kérdést éppen azért írtam ki mert szerintem velem van a baj... Mikor még ő sem élvezett el az jó, mert addig sem én vagyok a középpontban, de amikor már nekem próbál örömet okozni, befeszülök, egyszerűen az agyam csak jár hogy valaki más idejét húzom azzal hogy nem megy rögtön. Ezért gondolom azt h legyen már vége.

Amikor én foglalkozok vele, azt nagyon élvezem, nem vagyok benne biztos, lehet ez neki fáradtság, vagy ő nem élvezi ha velem kell foglalkozni. Nem akarok kötelesség lenni. Szörnyen érzem magam....

2019. febr. 20. 21:51
 7/9 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Ide tok jól leírtad a problémát, mond el neki is pont ugyanezt.


- 2-3 rántásbol elmegy, az nem egészséges,

- 5 perc teljesen normális

- nem oralozik neked az megint csak nem jó.

2019. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mond el neki, hogy mik az igényeid, van aki észre sem veszi, hogy valamit rosszul csinál, főleg ha tapasztalatlan. Nem veled van a gond, erről a pasid tehet.
2019. febr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Leírtak alapjàn bem biztos hogy veled van a baj. Szexhez alap a nyalàs, simogatàs. Lehet csak több idő kell neked s alposabb petting
2019. febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!