Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kiván, akkor miert mondja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiván, akkor miert mondja azt, hogy nem vagyok jo szexben?

Figyelt kérdés

Van egy pasim, szex utan mondta parszor, hogy nem vagyok elegge jo, viszont masnap mar ir vagy hivogat, hogy kivan, hogy jo lenne ujra velem.

Most ez mi akar lenni?

30 N


2019. febr. 12. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

ez nagyon gáz, gondolom igazi gavallér lovag az illető.


Értsd: nem vagy neki nagyszám (gondolom nem teszel meg mindent amire ő vágyna, lenyelés és hasonló), ezt a fejedhez is vágja, de pár nap szexmentesség után viszont már bárkit megdugna.


Én nem erőltetném ezt a hülyét, keressen magának más balekot

2019. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

A szexet igényli, olyan nincs hogy rossz, csak kevésbé jó van. Ami azt jelenti, hogy valakin még mindig nem sikerült túllépnie, és vele hasonlít össze.

Két megoldást látok. Vagy mutass neki újat, amivel felülmúlhatod azt akit nem tud elfelejteni, vagy szakíts vele. De mielőtt meggondolatlanul szakítanál, ülj le vele beszélgetni (beszélgetni nem hisztérikázni) és mondd meg hogy rosszul esik, mikor azt hangoztatja hogy nem vagy jó, illetve kérdezz bátran, hogy neki mi lenne jó. Fedezzétek fel egymást, és idővel nem lesz olyan hogy kevésbé jó ;)

24/F

2019. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem csak kihasznál hogyha kellesz neki légyottokra, ha úgy kellenél neki akkor jó lennél neki, hagyd ott az ilyet mert sosem volt a pasid ha így bánik veled!
2019. febr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Honnan tudod, egyáltalán hogy kíván? Lehet, hogy tényleg nem jó, csak olcsó...
2019. febr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most egyben valaszolok... Nem vagyok a visszahuzodos tipus, ostor, bilincs es meg tobb is belefer. Szoval igenyeit szerintem teljesitettem.

Hogy rossz a szex velem, nos nem hallottam eddig es volt idosebb es fiatalabb pasim is.

Az meglehet, hogy az exet latja bennem, de regota volt neki exe :))) kb 5 eve, azota semmi komoly. Azt allitja, hogy szeretne velem komolyabbat. Fura helyzet :))). Probaltam beszelni vele, es nem hiszteriaztam, azzal semmit nem ernek el, na de meg a szep beszeddel sem :(.

2019. febr. 12. 14:32
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Bizonytalanágban akar tartani, hogy mindvégig tisztában legyél vele, hogy bármikor találhat sokkal jobbat, de azárt ha füttyent, ott legyél kéznél
2019. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen információk ismeretében akkor azt mondom, hogy dobd ki. Majd a keze jobb lesz neki. Egy igazi férfi nem csinál ilyet.

24/F voltam megint

2019. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy kiraknám a helyedben, mint a macskát szokás. Csak kihasznál, kb. maszti helyett kellesz neki és még ráadásul egy hatalmas nagy tukkó. No more punci!
2019. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!