Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 36 múltam, egyetlen párkapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 múltam, egyetlen párkapcsolatom volt, gyakorlatlan vagyok, mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Eddig egyetlen párkapcsolatom volt, egész életemben zárkózott voltam, nagyon rágörcsöltem a szexre, merevedés sem sikerült. Párkapcsolatnak vége lett.

Tartok tőle, hogy (már ilyen korban) bárkit találnék, rögtön elmenekülne, mert hogy "gyakorlatlan vagyok" és "az ilyen korú nők már tapasztaltak, túl vannak jópár kapcsolaton, kialakult igényeik vannak, tudják mi kell nekik".

Külsőleg jóképű vagyok, nem azért nem voltak eddig párkapcsolataim, hanem más okból adódik ez. Egész életemben mindenki azzal piszkált, hogy "ilyen jóképű fiatalember hogy-hogy nem talál magának párt", meg "hejj ha huszonöt évvel fiatalabb lennék rögtön összejönnék veled, egy ilyen jó pasival", korombeliek persze mindig nagyon vigyáztak, nehogy ilyeneket mondjanak...

Tiniként és huszonévesen is kimaradt az életemből az egyéjszakás kaland meg minden, a diszkó melletti párperces ismerettség utáni együttlét is, minden kimaradt az életemből...

Nem akarok olyanhoz menni, akinek fizetni kell, ki tudja mit kapok el, nem ilyen nővel akarom gyakorolni...

Tartok tőle, ha bárkivel összejövök és ezt megtudja, rögtön elmenekül, mint ahogy olvashattam már itt jópár kérdésben...

Volt akinek elmondtam, hogy nincsenek tapasztalataim, ezt rögtön kihasználva közölte, hogy randikor legelső találkozón már sokmindennek meg kellett volna történnie, és ezt "ő tudja jobban" hiszen "nekem nincsenek tapasztalataim". Nincs kedvem ahhoz, hogy mindig lenyomjanak és csak ezért felsőbbségesen bánjanak velem.



2019. febr. 23. 19:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ezzel kezd. Tökre lelombozo lehet találkozni egy jóképű vicces , helyes pssival, aki a randi felén benyogi , "amúgy bocsi , de béna vagyok az ágyban"

Gondolom nem a nimfomániás nők buknak rád. Az ilyenek messziről kiszagoljak a tabasztalt bikákat. Egy átlag igényű , nőnek, meg nem kell olyan hudejajde sok tapasztalat. Ha meg érzelmek is vannak akkor nyert ügyed van. Csak össze kell csiszolodni. Tudod van az a dolog, úgy hívják kommunikáció. Ritka furcsa dolog. Úgy működik , hogy az emberek kinyitják a szájukat és beszélnek egymással. Hamar meg lehet beszélni kinek mi a jó. Diploma se kell a jó dugáshoz. Úgyhogy ne gorcsolj. Csak hajrá ;)

2019. ápr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Én ezt teljesen értem is csak az nem lehet mindegy esetleg hogy "mit mikor", mert mégiscsak furán jönne az ki, hogy első találkozó alkalmával rázúdítom, hogy "nekem mi miért nem jött össze" pedig "nagyon szerettem volna mindig is" és elkezdem magyarázni hogy miért dobta ezt eddig az élet...

Ez is eléggé lelombozó tudna lenni szerintem.

2019. ápr. 13. 08:59
 13/14 anonim ***** válasza:

#11 kár hogy ilyen a való életben ilyen nincs.

A kommunikáció fontos és jó dolog de nem varázslat.

Aki béna az béna , teljesen mindegy hogy adod elő .

2019. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van.

Amúgy a diploma már a dugáshoz is szükséges

2019. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!