Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 36 múltam, egyetlen párkapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 múltam, egyetlen párkapcsolatom volt, gyakorlatlan vagyok, mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Eddig egyetlen párkapcsolatom volt, egész életemben zárkózott voltam, nagyon rágörcsöltem a szexre, merevedés sem sikerült. Párkapcsolatnak vége lett.

Tartok tőle, hogy (már ilyen korban) bárkit találnék, rögtön elmenekülne, mert hogy "gyakorlatlan vagyok" és "az ilyen korú nők már tapasztaltak, túl vannak jópár kapcsolaton, kialakult igényeik vannak, tudják mi kell nekik".

Külsőleg jóképű vagyok, nem azért nem voltak eddig párkapcsolataim, hanem más okból adódik ez. Egész életemben mindenki azzal piszkált, hogy "ilyen jóképű fiatalember hogy-hogy nem talál magának párt", meg "hejj ha huszonöt évvel fiatalabb lennék rögtön összejönnék veled, egy ilyen jó pasival", korombeliek persze mindig nagyon vigyáztak, nehogy ilyeneket mondjanak...

Tiniként és huszonévesen is kimaradt az életemből az egyéjszakás kaland meg minden, a diszkó melletti párperces ismerettség utáni együttlét is, minden kimaradt az életemből...

Nem akarok olyanhoz menni, akinek fizetni kell, ki tudja mit kapok el, nem ilyen nővel akarom gyakorolni...

Tartok tőle, ha bárkivel összejövök és ezt megtudja, rögtön elmenekül, mint ahogy olvashattam már itt jópár kérdésben...

Volt akinek elmondtam, hogy nincsenek tapasztalataim, ezt rögtön kihasználva közölte, hogy randikor legelső találkozón már sokmindennek meg kellett volna történnie, és ezt "ő tudja jobban" hiszen "nekem nincsenek tapasztalataim". Nincs kedvem ahhoz, hogy mindig lenyomjanak és csak ezért felsőbbségesen bánjanak velem.



2019. febr. 23. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Haver én tudom miről beszélsz, 24 voltam mikor először szexeltem, a kapcsolat nem volt éppen rövid.

De neked ugyanaz a bajod mint pl nekem is volt és lenne ma is de erről később.

Szóval gatlasosság amiatt hogy tapasztaltan vagy oké, de ez ne tartson vissza. Szerezz egy nőt, szexelj vele aztán rájössz hogy nem is olyan nagy durranás az egész.

Főleg ebben a korban már az ember nemigen változik, hiába fog menni a szex valamennyire a gátlások megmaradnak.

Bennem pl megmaradt de már nem zavar mert jóformán az összes szex utáni vágy kihalt.

És jobb is így, nem zavar hogy nincs senkim, plusz a mai világban úgysem lehet megbízni senkiben nincs rá szükségem hogy atverjenek stb...

Nagy dolgokról nem maradtál le, mivel gatlasosság van benned így a szexben sem tudod magad elengedni, ezáltal nem lesz több mint unalmas reszelés ami egy idő után nem jelent többet mintha kirázod magadnak.

Vannak akiknek nem való a szex ennyi

2019. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
magadnak köszönheted téhed minősitt ez vagy
2019. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A gyors, bármiféle tény ismerete nélküli minősítés nem hiszem hogy tartós emberi kapcsolatokhoz vezetne, számodra fog ez még problémákat okozni.
2019. febr. 28. 09:54
 4/14 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
Küldesz képet privátban?
2019. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A külsőmnek semmi köze ehhez, hogy így alakult.
2019. márc. 7. 19:07
 6/14 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
Tudom, láttam hogy leírtad h külsőleg jóképű vagy, de attól még küldesz képet esetleg?
2019. márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%

Semmit . Ez ennyi volt. Buktad ezt a történetet .

Max reménykedhetsz a csodában de nem érdemes .

Ha közel is kerülsz egy nőhőz akkor sem tudsz majd normális kapcsolatot kialakítani . Törődj bele, úgy könnyebb elfogadni.

2019. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Közel 40 vagyok van egy jóval idősebb férjem, vele régóta nincs szex(nem igényli), mással is ritkán. Soha nem voltam bulizós én is mindig csendes, visszahúzódó típus voltam. Én pedig normális partnert/szeretőt nem találok.
2019. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én sem találok egyrészt mert visszahúzódó vagyok, másrészt ha ezt elmondo magamról (mert félek: másiknak csalódást okozok) akkor eleve esélytelen - valószínűleg. Ha meg nem mondom el... Az meg lehet nem túl tisztességes a másikkal szemben.
2019. ápr. 12. 19:21
 10/14 anonim ***** válasza:

Olvastam itt néhány esztelen baromságot. Még bele kezdhetsz a szexbe, de ahhoz sokkal nyitottabbnak kell lenned az embereke felé. Keresni több csatornán élőben és neten egyaránt. Igen a prostiktól mindenki húzódozik, de rajtam segített még 33 éves koromban. Gyorsan lenyomom a sztorit:


33 éves koromban találkoztam életem első "fadarab" nőjével az ágyban, aki rám verte, hogy én nem csinálok jól semmit (ő volt kb a 10. nő akivel összefeküdtem). Ez úgy elvette a kedvem mindentől, hogy nem mertem utána lefeküdni senkivel. Nem sajnáltam a pénzt rá és elmentem egy akkori áron 60-80 ezer forintos luxus nőhöz. 10 perc alatt visszaállította minden önbizalmam. Nem mondom, hogy neked vagy másnak ez segít, nekem segített.


Ha csak szerető viszony adódik, azt is fogadd el, mert még mindig mérföldekkel jobb mintha tök egyedül lennél, míg keresel stabil kapcsolatot.

2019. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!