Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lakásos prostik miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lakásos prostik miért nem lázadnak fel, hogy sok tízezer "alkalmis" magyar nő bulikban, társkeresőkön ingyen b…ik, sz…ik? Ez nem rontja a bizniszt? Mert minek fizessen valaki olyasmiért amit megkaphat ingyen is?

Figyelt kérdés

Ha ingyen is bele lehet ür..titeni egy adagot az ilyen "alkalmis" leányzókba akkor az ember minek menjen prostihoz? (Feltéve, hogy a férfi is mellőzni akarja a " kapcsolatos barátnőzést")


Ha vannak ezek a könnyűvérű lányok, és még élvezik is, hogy évente több tucatnyian megb..ák őket, akkor miért ne?


2019. febr. 20. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ad1- mert nem mindenki képes alkalmi kapcsolatot összehozni

Ad2- a prosti olyat is megtesz amit egy alkalmi esetleg nem

Ad3- nem mindenkinek jön be a részeges szexnek nevezett maszatolás


Soroljam még? Igény mindig is volt és lesz is prostituáltakra

Nem lehet egy lapon említeni a 2-t

2019. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Engem buliban is tamogatni szoktak 18/L
2019. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Engem buliban is tamogatni szoktak 18/L"


Hogy vesznek egy italt? Ne vicceljünk már? :)

2019. febr. 20. 10:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Minek lázadjon .

Ha elégedettek a kuncsaftok oda adó jól csinálja amit csinál. Akkor kifog alakulni egy vendég kör akik rendszeresen járnak.

Van olyan csaj aki havi 4 kuncsaftot fogad csak és vígan el van éli a kis életét.

A prostik nem arra mennek hogy minnél több pasit keljen le cidázni meg minnél többnek szétrakni, hogy kenyere legyen

Minőségi vendégkört kell neki kiépíteni és akkor nem lesz rongyosra dugva amiért csak éppen meg éldegél..


N

2019. febr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Van olyan csaj aki havi 4 kuncsaftot fogad csak és vígan el van éli a kis életét."


Az szerintem elég karcsú. Max. 100 egy hónapra. EZ nem elég semmire.

2019. febr. 20. 11:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Az szerintem elég karcsú. Max. 100 egy hónapra. EZ nem elég semmire.


Dehogy nem.

Van aki 2-3 ezerért már cumizik, és vannak az ügyesebb lányok akik összeszednek 3-4 pasit akik nem akarnak kapcsolatot, hanem csak néha szexelni és mellete támogatják anyagilag, viszik mindenféle utazásokra, wellnesre és még sorolhatnám.

Aki ügyes az az utóbbit választja. Sok olyan pasi van aki havi 100 ezerrel is támogat egy csajt, hogy heti 2-3 alkalommal szexeljenek. most ha ideveszed azt a 3-4 pasit, az havi 3-400 ezer forint, plussz a jövedelmed. Ebből már vígan lehet élni.

2019. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon nem azonos a célközönsége az alkalmi szexet kereső, bulizós csajoknak és a lakásos prostiknak.


Lakásra kiéhezett, elhanyagolt apukák járnak egy diszkrét menetre, míg buliban a pénzes ficsúrok keresik a szexpartnert.

2019. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező annál a lánynál 250.000Ft/3 óra ez az alap

Hidd el hogy havi 4 elég.

N

2019. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!