Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell kikapcsolni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell kikapcsolni a kisugárzást?

Figyelt kérdés

Kicsit zavaró, hogy bármit kezdek magammal(külső megjelenés), nagyjából minden pasi első gondolata, hogy ágyba kéne citálni valahogy.

Még max egy sziáig jutunk, és máris a dugni jó kategória jut eszükbe.

És nem csak primitív pasik bombáznak ezzel. Bp elég nagy ahhoz, hogy ne csak kangörcsös hülyékbe fussak bele, akik a látvány miatt egyből a szexre gondolnak csak.

Ha természetes vagyok ha kifestve ha szolid, ha dögös eredmény ua. Lehangoló.


2019. febr. 17. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szörnyűek ezek a mai fiatal egészséges férfiak


jó nőt látnak és szexre gondolnak

2019. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem a szex, a csak annyi...
2019. febr. 17. 16:41
 3/11 anonim ***** válasza:

#1

Attól tartok nem csak az "egészséges" és fiatal férfiak szeretnék körbezsongani a szép és csinos nőket, ez lehet a nagyobb probléma.

2019. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azon gondolkozz el, hogy milyen olyan belső tulajdonságaid és értékeid vannak, amik miatt alkalmas lennél komolyabb dolgokra is. És ezt nőként mondom. A kisugárzás nem attól függ, hogy hogyan öltözöl vagy nézel ki, hanem a belső dolgoktól. Ismerek jó pár lányt, akik kis túlzással prostinak néznek ki, mégsem akar tőlük senki csak szexet.
2019. febr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Van egy ffi ismerős, aki nem tudta megmondani miért. Az volt az első gondolata, hogy azonnal meg akar kapni, ott helyben.

A mozdulataim, a szemem, a minden. Szerinte egy "vadmacska" vagyok.

Pedig téved.

2019. febr. 17. 16:46
 6/11 anonim ***** válasza:

de ELVENNÉM FELESÉGÜL azt a nőt ÉS EGYÜTT ÉLNÉK VELE 40 ÉVIG


ezt gyakran hallom férfi ismerőseimtől

2019. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ohhh szegény.....
2019. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenhol üveg van az irodában, és múlt héten az egyik megbízó adta át a névjegyét, mert látott a folyosón. És megkívánt, elhivott vacsorázni. Ilyen gyönyörű nő...
2019. febr. 17. 16:50
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, én szegény. Tudod milyen zavaró, hogy azon kell agyalni, vajon mit kezdjek magammal, hogy észrevétlen maradjak, és csak egy olyan ebédet tudjak megenni, ahol nem ül oda valami önjelölt Casanova az ajánlataival. Vagy szólnak be a kollégámnak, ha vele megyek ki, mert szerintük nem hozzám való...
2019. febr. 17. 17:01
 10/11 Á.Zoli ***** válasza:

Ez még mindig a jobbik rossz :) ha a szexuálisan vonzó tulajdonságot hátránynak lehet egyáltalán venni.


Semmit nem tehetsz ellene, de szerintem nem is kell...


Nemet könnyebb mondani, mint ha bármit is akarnál tenni, se érdekelnél senkit.


Szerintem teljesen természetes, hogy ismeretlenül a szex jut eszébe bárkinek.

És azt is természetesnek gondolom, hogy később ez kapcsolattá mélyül, ahol már sokkal több minden válik fontossá a szex mellett.

2019. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!